Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek a nyákdugó nem egyben...

Akinek a nyákdugó nem egyben hanem darabokban távozott, hogy kell elképzelni a kinézetét? Nyúlós mint valami sűrű folyás darabos, de nem véres.! Ez lehet az?

Figyelt kérdés

Mennyi idő alatt távozott,és milyen mennyiség jött ki egyszerre?Az előző terhességemnél egyben jött ki és semmi vér nem volt benne.


35+1 hetes kismama


2009. szept. 21. 12:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem kocsonyás,átlátszó sárgás cucc volt,és kicsit véres.Mindig a wc papíron volt mikor pisiltem,így elég jól meg tudtam nézni,hogy milyen.Kb 3 darabban jött ki.

2009. szept. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem szülés elött 3 napon keresztül jött ilyen sárgás folyásszerü,elég sok,még a combomon is folyt,nem volt véres. Csak gondolom,hogy az volt a nyákdugó. Majd mikor elfolyt a magzatviz akkor láttam az ágyon,hogy sárgás-véres volt.
2009. szept. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem egyben jött ki, barnás-véres kocsonnyás állagú valami volt. Elég nagy mennyiség, mert teljesen átázott a bugyim tőle.

37 hetes km

2009. szept. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!