Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miskolcon a Semmelweis szülész...

Miskolcon a Semmelweis szülészetére mit kell bevinni a kismamának?

Figyelt kérdés
Pl. hálóinget, betétet adnak?
2009. szept. 22. 18:36
 1/3 A kérdező kommentje:
És ha Miskolcon házasodtunk össze, jó a 300 napnál régebbi anyakönyvi kivonat, ugye?
2009. szept. 22. 18:40
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Anyakönyviből 300 napnál nem régebbi másolatot vittem,de azt mondták nem lesz jó csak az eredeti. A hivatal elfogadta. Hálóinget adnak,de hétvégére elfogy. Én sima szüléssel 5 napig voltam, előfordult,hogy naponta 2 hálóinget is "elhasználtam",nyáron a legnagyobb melegben. Betétet(Tena nagy) vigyél. Eldobható,hálós, vagy sima pamutbugyi, gyereknek pelenka(csak napi 3-mat adnak),tisztasági csomag, fürdéshez plusz papucs. Én vittem wc ülőke papírt, puha wc papírt. Gátsebre aloe first ,homeopáriás szert(gyorsabb gyógyulásért) vagy bármi ,ami segít(császár esetére is). Azt mondták bent,hogy gyümiléből csak nagy %-os almalevet igyunk,mert savasítja a tejet. Most több nem jut eszembe. 12 hetes kisfiú anyukája
2009. szept. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infot :)
2009. szept. 22. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!