Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyire igaz az hogy közel...

Mennyire igaz az hogy közel annyi idősen fog szülni a lány mint az anyja? Kinek jött be?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 18. 15:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Semennyire. A szülés nem attól függ, hogy anyád mikor szült, hanem attól, hogy téged mikor ejtenek teherbe.


Csak két példa a családból. Anyám 18 évesen szült engem. Én 25 vagyok, de még nem szültem. Unokatesómat az anyja 22 évesen szülte. Ő már 36 de még csak nem is terhes.

2013. ápr. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem ez butaság! Ahol az anyuka korán szült, ÉS a gyerek el van hanyagolva ott inkább jellemző ez. A nagy átlagra semmiképp!
2013. ápr. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
SZerintem a családalapításhoz stabil kapcsolat kell. Az pedig, hogy mikor találja meg valaki a társát teljes lutri. Anyukám 22 volt, mikor születtem, én most 29 vagyok, 30 leszek, mire megszületik.
2013. ápr. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem igaz! Szerintem egy lány inkább igyekszik tanulni abból, amit az anyja csinált. Ha pl. túl korán szült, akkor Ő lehetőleg nem fog és ha túl későn (ez valamiért hátrány lett) akkor Ő korábban fog. Én ezt tapasztaltam. De nem általánosítok inkább.

Az én anyum nagyon fiatalon szült, én már 26 múltam és még így sem érzem a késztetést...

2013. ápr. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nincs összefüggés. Anya az első gyereket (engem) 31 évesen szülte, míg én most várom az első babám és csak 24 vagyok.
2013. ápr. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Édesanyám a bátyámat 27 évesen,engem 31 évesen szült.

Én 25 évesen szültem meg a fiamat,és nem tervezünk neki tesót.

Tehát szerintem semmi köze nincs a kettőnek egymáshoz.

2013. ápr. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Anyukám 20 és 21 évesen korában szült minket a nővéremmel.

Én 31 évesen szültem a első és 34 évesen a második gyermekemet. A harmadik 36 éves koromban fog születni.

2013. ápr. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

bizonyos társadalmi rétegekben van egy ilyen tendencia, főleg ott, ahol az anya korán, 16 éves köra körül szült. ott a lány ezt a példát látja maga előtt és valóban nagyobb az esélye, h fiatalon válik anyává. de attól, h néha így van, ez még nem törvényszerűség.


nálunk totál nem jött be. anyumnak 3 gyereke van: 20, 22 és 34 évesen szült minket. én most, 36 évesen várom az első babámat. semmi hasonlóságot nem lehet felfedezni....

2013. ápr. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok:

"bizonyos társadalmi rétegekben" - a félreértések tisztázása végett: nem a romákra gondolok!

2013. ápr. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Én is így gondolom hogy nincs összefüggés!:)

Anyukám 19,23 és 28évesen szült. Én 30évesen az elsőt,és még nincs is több. 33éves vagyok.


Az unokatesómmal beszéltünk erről aki még nem volt 17éves mikor született a lány,most 27éves. Ő azt mondta nála családban maradt,mert az anyja őt 18évesen szülte.


Az érdekesség az hogy az ő anyja meg az enyém testvérek,és nagyanyám is fiatalon 20évesen szült először!:)

2013. ápr. 18. 16:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!