Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyit adnátok a szülésért...

Mennyit adnátok a szülésért ebben az esetben a dokinak?

Figyelt kérdés
Szóval magánba jártam végig egy dokihoz ahol ugye mindig fizettem. De most az utolsó egy hónapban a szakrendelésre hív ahol nem kér pénzt. A szülésért 70-80 körül szerettem volna adni neki mert konkrét árat nem mondott. De szabira megy így valószínű nem nála szülök. Elvileg szerez nekem másik dokit a szülésre. Tehát adnátok neki az utolsó egy hónapért valamit. Ez összesen három vizsgálatot fog jelenteni ha nem nála szülök. És mennyit adjak a másik dokinak akinek meg tényleg csak a szülésért kell fizetnem?
2013. ápr. 28. 16:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Hasonlít az én helyzetemre, annyi különbséggel, hogy én már az elején tudtam hogy nem a nődokimnál fogok szülni, mert ő már nem vállal szüléseket, így bemutatott egy általa elismert másik dokinak. A nődokimnak kifizettem a magánrendeléseket, az utolsó 1 hónapban már az új dokihoz jártam a kórházba (akkor nem fizettem semmit), és nála is szültem. Ő meg is mondta, hogy 80e-t kér.

Szerintem az utolsó 1 hónapért a nődokidnak nem kell már fizetned, a másik orvostól pedig kérdezd meg, hogy mennyiért vállal.

2013. ápr. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!