Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha őszintén belegondoltok: a...

Ha őszintén belegondoltok: a mostani anyagi helyzetetekben ti mennyi pénzt adnátok annak az orvosnak a szülésért, akinél 10e ft a terhesgondozás?

Figyelt kérdés
Szülésért nincs fix összeg, viszont mire eljutok odáig, minimum 100e ft-ot kifizetek neki (számla nélkül). Nektek mennyibe kerül a terhesgondozás és a szülés? Köszönöm!
2009. szept. 22. 10:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

A mostani anyagi helyzetem azt sem tennné lehetővé,hogy magánorvoshoz járjak:((

Amúgy maximum 30-40-et

2009. szept. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Én hüe voltam, mert 5 ezer volt a terhesgondozás, és 100-at adtunk a dokinak szüléskor (1,5 órát voltam a szülőszobán, a dokim ebből kb. fél órát volt bent). Utólag rájöttem, túl sokat adtam :(


Hát, a terhesgondozás 10x-esét szokták mondani, de az a Te esetedben 100 e lenne. Te mit gondolsz?

2009. szept. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Több olyan ismerősöm is van akik semmit sem fizetettek és ugyanúgy ellátták őket, semmi gondjuk nem volt. Persze biztos függ kórháztól, orvostól is. győriek mindannyian.

Én külföldön vagyok, itt csúnyán néznének ha megpróbálnék pénzt adni a dokinak vagy bárkinek.

2009. szept. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nekem 5ezer volt a terhesgondozás és 60ezer a szülés. Mindkettővel meg voltam elégedve. Mármint a szolgáltatással. Az 1szeri anyaságim ment rá, csak a szülésre. Nem bántam meg!!!!
2009. szept. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
50%
Én nem engedhettem meg magamnak a magándokit, így a terhesgondozóba jártam, de igyekeztem mindig ugyanazt a dokit kifogni, talán kétszer vizsgált más. És ennél a dokinál is szültem. Mivel császár lett és elég sok volt a komplikáció, a végén adtunk neki 40 e ft-ot és kész.
2009. szept. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
köszi!
2009. szept. 22. 10:18
 7/16 anonim ***** válasza:
50%
Én magánba járok, 6000Ft a vizsgálat + 1000 az uh. Ezt is nehezen fizetjük, úgyhogy nem fogom a 10-szeresét adni neki a szülésnél az fix.
2009. szept. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nekem szerencsére a munkahelyem miatt nem kell fizetnem a terhesgondozásért, de a szülésre 70.000Ft-ot beszéltünk, ennyi amúgy a 10szerese a magánrendelésnek. (SOTE-n fogok szülni).
2009. szept. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
50%
Én nekem nem volt fogadott orvosom!Kötelesek ellátni ha van pénzed ha nincs!Én a Jáhn-ba szültem este elfolyt a magzatvízem reggelre megszületett a pici fiam és aki műtött(császár)a párom annak adott 20.000-et!Nem keveselte utána is nagyon kedves volt velem!Hálistennek nem volt pénzéhes!
2009. szept. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
10:12 hogy érted, hogy az egyszeri anyasági ment rá a szülésre? Nem adták, mert fogadott doki volt, vagy annyiba került a szülés?
2009. szept. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!