Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült valaki Győrben Dr...

Szült valaki Győrben Dr Fekete Zoltánnál? Milyen tapasztalaitok vannak vele kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Tavaly HPV gyanúsként diagnosztizáltak és onnantól kezdve mindig nála voltam mikor visszakellett mennem.(Természetesen nem a magánrendelésen,hanem a kórházban) Azóta rendbe jött minden és 7hetes terhesként ismét hozzá kaptam időpontot jövöhét péntekre.Szeretném kérdezni,hogy mi a véleményetek,tapasztalatotok vele kapcsolatban?A kórház honlapján még úgy volt feltüntetve hogy orvos munkatárs.Ez mit takar?Első két gyermekemet Dr Likár Zsoltnál szültem(sőt még én is nála születtem,tehát elég régóta ismert),de sajnos nagyot csalódtam benne(fogadott doki volt) így ő most szóba sem jöhetett.Köszönöm előre is mindenkinek a válaszokat!
2013. máj. 1. 07:01
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt hozzá kell tegyem az elmúlt időszakban teljesen korrekt volt velem,meg voltam elégedve.De egy kismamával milyen?Mint szülészorvos mi a véleményetek?
2013. máj. 1. 07:03
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én fogadott dokim, a Bödecs sajna nem a győri kórházban dolgozott, így szüléskor maradt az ügyeletes, aki a Fekete volt. Igazából rendes volt, semmi gond, de mondjuk nem is jött be utána egyszer sem hozzám, mint a fogadott dokik szoktak.
2013. máj. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sajnos ha van fogadott dokid van,a többi nem igazán akar foglalkozni veled!Tapasztalat nekem is.
2013. máj. 1. 11:56
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, értem mit mondasz, de aki nekem dokim volt, ő régen volt Győrben, nála szültem a nagylányt, és mindenképp őt akartam. Átment a csornai kórházba, viszont Győrben megmaradt a magánrednelése. Én pont 2 éves szültem a kisfiamat a Feketénél. Mikor a záróhoz kellett megvizsgálni, mondta, hogy 6 hetes kontrollra mehetek a Bödecshez, de természetesen hozzá is. (az ingyenes terhesgondozót nem ajánlotta) :)
2013. máj. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tehát akkor jobb ha nem fogadom meg :)
2013. máj. 1. 14:45
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én az első fiamat is nála szültem és most is hozzá járok.Meg vagyok elégedve teljessen vele.Nem pénzéhes nagyon kedves vidám és mindig megnyugtat.Az első szülésnél egy hétig voltam nála mert a dokim átadott mivel ment nyaralni és a szülés után napi 2x bejött hogy megnézzen minket.A császár heget gyönyörüen megcsinálta.8000 ft a terhesgondozás és ha vizsgál is akkor az ultrahang beletartozik.Szerintem nagyon jó orvos a Fekete.Én ajánlom neked!

2013. máj. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is nála szültem (császár), és egyáltalán nem pénzéhes, korrekt, alapos(tényleg mindennek utánajár)és még jófej is, sztk.-rendelésen is mindig mosolyogva jöttek ki tőle a kismamák, volt mindenkihez 1-2 jó szava. Mi megint felfogadjuk most a 2. babóval.
2013. máj. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat! :)
2013. máj. 3. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!