Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nem féltek a szülés alatti...

Nem féltek a szülés alatti kellemetlen dolgoktól?

Figyelt kérdés
Pl.hogy nyomás közben bekakilunk vagy ilyesmi? Tudom hogy "élesben" úgy se ez fog az eszünkbe járni, de a szülés közeledtével ez egyre többször fordul meg a fejemben.Ti nem féltek ettől?
2009. szept. 28. 10:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%

Hát, én féltem előtte ettől, de vajúdás alatt ment a hasam, ezért voltam egy párszor wc-n, meg beöntést is kaptam :S.

Szüléskor már inkább az volt a legnagyobb gondom, hogy kint legyen végre a baba.

2009. szept. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%

Szia!


Én ragaszkodtam a beöntéshez előtte. Nem kellemes, de hadd menjen, aminek mennie kell... azt mondják a dokik meg a szülésznők egypár látványhoz hozzászoktak, de azért én szerettem volna, ha legalább ezt nem kell látniuk ....

2009. szept. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%

Én beöntés nélkül szültem,elötte ettem....

Szülés közben mondtam,wc-re kell mennem,de a doki azt mondta byugodtan végezzem a dolgom a szülöàgyon....

Végül is nem kakàltam be,de volt nyoma...Szerencsére nö volt a szülész,nem éreztem magam kellemetlenül,tuti nem én voltam az elsö ilyen eset,söt.

Felesleges aggodnod.

2009. szept. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

beöntés, és megnyugszol, legalább, aminek kell kijön és utána sem lesz gond, ha nem sikerül azonnal.


amúgy meg nem ez a legvészesebb, én pl. rókáztam szülés közben, az sokkal kellemetlenebb volt, a burokrepesztés meg olyan, mintha egyszerre több liter husi levest pisilnél, amikor meg időnként vizsgáltak véreztem. a szülésznő 10 percenként cserélte a lepedőt, és fél óránként ágytálaztak, mert már nem tudtam kimenni, mert infúzióztak...


szóval a szülés nem angolkisasszonyos dolog, de szerintem ez ezzel jár...

2009. szept. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Kérjél beöntést, akkor nem fogsz bekakilni. Nekem kifejezetten jól esett a beöntés, hiszen a fájások között néha volt olyan érzésem, hogy bekakilok, és az olyan jó volt, hogy ültem a vécén és elengedhettem magam. Aztán ezen nem kellett szenvedni szülés közben, hogy lekakálom-e az orvost,vagy sem.

Én nem féltem ilyesmitől terhesen, aztán szülés közben meg főleg nem, akkor örültem, hogy élek...

2009. szept. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%

Hm, szülés közben hánytam, pisiltem és kétszer kakiltam. A szülőágyon. A szülésznő úgy takarította föl, hogy szinte még kint se volt, már tiszta voltam én is, alattam is minden, utána rámmosolygott és mondta, semmi gond, a babára koncentráljunk.

Ügyeletes volt, nem fogadtam.

Ez legyen az utolsó, amitől félsz. :) Könnyű szülést neked.

2009. szept. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ha már félek vmitől, az az, hogy a baba nem lesz jól...de inkább nem parázok annyit, bár most attól félek, túlhordom...

A kaka természetes dolog, barátnőm is otthagyott egy nagy adagot, senki nem szólt érte, mivel 20perces fájásokból lett hirtelen 3 perces, beért és már szinte kint volt a kis fej, és nem volt idő a beöntésre.

2009. szept. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Húú, ettől én is nagyon parázok, mert a doki ismerősöm és tök ciki lenne utána találkozni, beszélni vele. Ha ismeretlen lenne, akkor más lenne a helyzet. Én tutira kúpot is meg beöntést is kérek majd, duplán, hogy biztosra menjek. Meg ha érzem majd, hogy nemsokára itt az idő, akkor inkább már nem is eszek majd, legalábbis olyant nem, amiből gond lehet.
2009. szept. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a doki konkrétan ezt mondta,mikor jött a toló fájás:

"Gyerünk .... kakiljon!!! Nyomja,nyomja a kakit."

Bocsi,de tényleg így volt.

Be is ment:))

De pont lesz@rtam:)

Sokkal inkább az érdekelt,h gyorsan kint legyen a baba.(nekem az volt a parám,h nehogy a szülőcsatornába rekedjen és ne kapjon oxigént)

2009. szept. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
17.50-es hozzászóló, nem akarok ítélkezni, de biztos az a fontosabb, hogy az orvos (aki ott nem ismerős, hanem orvos) ne lásson esetleg kakilni, minthogy ne maradjon erőd egy hosszantartó vajúdáskor, hogy kiszáradj, hogy leesett vércukorral esetleg a vérnyomásod is essen és emiatt kevesebb oxigént kapjon a babád, épp a születése pillanataiban?
2009. szept. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!