Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nem féltek a szülés alatti...

Nem féltek a szülés alatti kellemetlen dolgoktól?

Figyelt kérdés
Pl.hogy nyomás közben bekakilunk vagy ilyesmi? Tudom hogy "élesben" úgy se ez fog az eszünkbe járni, de a szülés közeledtével ez egyre többször fordul meg a fejemben.Ti nem féltek ettől?
2009. szept. 28. 10:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is féltem egy kicsit szülés elõtt ettõl, de ahogy mások is írták, a szülést levezetõ, segítõ orvosok, szülésznõk nem fognak megijedni egy kis kakitól :) Arról nem is beszélve, hogy a szervezet vajúdás közben beöntés nélkül is elég rendesen üríti magát. Én egyik szülésem elõtt sem kaptam beöntést (a hátam közepébe sem kívántam), mégsem ért baleset :)

2009. szept. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik doki okosító írásában azt olvastam hogy: ,,Ha széklet jön nem hogy nem szégyen hanem annak a jele hogy jól csinálod" mármint a nyomást :) mert szerinte ,,pontosan úgy kell nyomni mintha egy borzasztó székrekedésed lenne". én inkább attól félek hogy majd hogy bánnak velem szülés közben vagy után és ha varrni kell mennyire lesz ügyeskezű a doki
2009. szept. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én ettől pont nem féltem, mégis sikeredett egy kis kaki a lepedőre, pedig beöntést is kaptam. De ez kit érdekel? Hidd el az orvost sem!! Látott ő már szülés közben cifra dolgokat az biztos.
2009. szept. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én nem mostanában szülök,de ez nekem is megfordult a fejemben.Bár szerintem az ember inkább azt várja hogy túl legyen rajta,és lássa,magához ölelhesse a babáját!:) A dokik meg tudták mire vállalkoztak mikor szülészek meg nőgyógyászok akartak lenni.Annyi mindent láttak ezek szerintem...Én már várom a babácskámat,bár én jövőre szülök.Mindenkinek könnyű szülést kívánok!:)
2009. szept. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én nem kakiltam be, mert beöntést kaptam, de szülés útán két napig nagyon gyenge voltam és bepelenkáztak. Nemcsak hogy úgy vittek külömböző vizsgálatokra hanem második nap amikor egy pár munkatársam jött látogatóba, akkor is még be voltam pelenkázva és úgy toltak ki hozzájuk hogy mindenki megszemlélhette a szép mellemigérő pelusomat(nagyon meleg volt és a vékony hálóingemen minden átlászott)Na nem volt valami felemelő érzés...
2009. szept. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!