Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vékony mamik, nektek milyen...

Vékony mamik, nektek milyen volt a kihordás / szülés?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy vékony, pici nőknek nehezebb a szülés, illetve maga a várandósság vége?

Én elég pici és vékony is vagyok (160/45). Lehet valamiféle statisztikát felállítani a testalkatból ami a szülés illeti?

nagyon köszi előre is.


2013. máj. 6. 16:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Én csak az első terhességnél és szülésnél voltam vékony. 165 centi és 47 kiló voltam. (most már meghíztam)

A terhesség könnyű volt, nem volt semmi gond. A szülés hosszú és féjdalmas volt. (19 óra)


Kétlányos 39hkm.

2013. máj. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én ugyan annyival kezdtem a terhességemet mint te, 160/45. Nagyon könnyű volt, csak az első 3 hónap volt szenvedés a hányinger miatt, de utána csodás volt! A szülés is könnyű és gyors volt, 4 óra volt vajudással együtt, szépen tágultam és szépen kicsusszant a fiam (3450 grammal), pedig elég keskeny a csípőm is. Ha nem túl nagy a baba, és rendesen tágul az ember, akkor független az alkattól szerintem :).
2013. máj. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
164cm/47kg voltam terhesség előtt. A babám szép nagyra nőtt (velem együtt), 3500g/55cm-rel született a 37. héten. Vékonyságom ellenére könnyen szültem, mivel a csípőm elég széles. Kamasz koromban nagymamám megmondta: "kislyányom, nagyon sovány vagy, de könnyen fogsz szülni, mert megvan hozzá a csípejed." 16 kilót híztam, a 70/A méretű melleimmel két évig szoptattam, és anyatejleadó voltam 15 hónapig. Anyukám ugyanezzel az alkattal 6 kilót hízott velem, 2300grammal születtem, és 4 héttel szülés után vékonyabb volt, mint előtte.
2013. máj. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az összes vékony ismerősömnek nagyon könnyen és hamar meglett a babája,(volt akinek első babája volt és 4 óra alatt megszült). én azt vettem észre,hogy a vékonyak nagyon könnyen megszülnek.
2013. máj. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
igaz en meg nem szultem meg, de engem is foglalkoztat mar elegge a dolog, hogy fog lezajlani a szules. 168cm/48kg-val kezdtem a terhessegem. most 34 hetes vagyok es 57 kg. remelem nekem is konnyen fog menni :)
2013. máj. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
170/53-al lettem terhes, a terhesség könnyű volt, semmi bajom nem volt, a szülés viszont borzasztó volt :( 14 óra, majd' meghaltam :(
2013. máj. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
165cm 47kg val lettem terhes! A vége nehéz vokt de nem vészes! Szülni sajnos nem tudtam! Császár mert nem tagultam!
2013. szept. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én vékony vagyok, de magas. A terhességemnél nem volt probléma, az utolsó pár hét a keményedések miatt kicsit kellemetlen volt.

A szüléstől nagyon féltem, de nem volt olyan fájdalmas, mint amennyire hittem. Tény, hogy fájt, de túl lehet élni. :) 6 óra alatt lett meg a kisfiam és 4 kilóval született. Nekem a kórházban mondták, hogy a vékony nők könnyebben szülnek. Hogy ez igaz-e, nem tudom, nálam bejött :)

2013. szept. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!