Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetesen történhet nagyobb...

27 hetesen történhet nagyobb fogorvosi beavatkozás (röntgen nélkül)? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Volt már valaki hasonló helyzetben? 27 hetes terhes vagyok, és egy koronáról lenne szó (röntgen felvétel nélkül). A fogorvos, akinél voltam, azt mondta szülés után elég megcsinálni, engem viszont zavar. Ha nem történik röntgen miért nem akarja? Nőgyógyászomat megkérdeztem, szerinte nincs akadálya.


Másik, hogy tanácstalan vagyok, hogy mi van a terhesség alatti fogorvosi költségekkel. Ha jól tudom korona, fogpótlás esetén csak a technikai költségeket kell kifizetni, ennek dacára az "sztk"-s fogorvosomnak hiába mondtam terhes vagyok, 39.000. - Ft.-ért akarja megcsinálni ezt a munkát. Volt már valaki ilyen helyzetben?



2013. ápr. 25. 12:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Történhet beavatkozás, de röntgen semmiféleképp nem. Azért akar várni mert röntgen nélkül nehezebb megcsinálni ilyen beavatkozást ami neked kell, mivel így nem pontosan tudja a fogat helyrerakni, nagyobb a hibalehetőség.
2013. ápr. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem a bölcsességfogamat kellett kihúzni, kaptam érzéstelenítőt, azzal nincs gond, azt lehet. De röntgent nem szabad.


A költségekkel kapcsolatban nincs infóm. Nekem ügyeletre kellett mennem, ott megcsinálták ingyen.

2013. ápr. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Ment a zöld.
2013. ápr. 25. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!