Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van ilyen lehetőség a kórházak...

Van ilyen lehetőség a kórházakban? Apás szülés és szülés után végig velünk legyen?

Figyelt kérdés

Olyan korházat keresek,ahol a szülésnél ott lehet az apuka,majd a szülés utáni napokon 24 órában benn lehet,és hárman együtt lehetünk.

Hol van ilyen? (tudom,ennek ára lesz)



2013. máj. 7. 09:58
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
29%
De jó lenne, ha lenne ilyen. Ha nem is 24 órán át, de a nap nagy részében.
2013. máj. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

Nem hiszem el,hogy nincs ilyen.


Hisz egy sima sebészeten is szinte reggeltől estig benn lehet leni a beteggel (voltam műtve,sima tb finanszirozott dolog,és párom jött reggel 8ra a reggelivel,vizit alatt ment ki,elment ebédért,majd estig velem volt-nem volt szobatársam,igy nem zavartunk senkit,de a házirend is engedte hogy benn legyen,csak ha szobatárs is lett volna,akkor a társalgóban)

2013. máj. 7. 10:18
 3/28 anonim ***** válasza:
93%
szia kistarcsa flór ferenc kórház napi 10000 forint anyuka apuka baba
2013. máj. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
91%
Az Istvánban van alapítványi szoba, úgy tudom ott bent lehet maradni akármeddig a látogatóknak. (Bár saját tapasztalat alapján a többágyasokban is állandó, folyamatos látogatás van - egy perc nyugalom nélkül:-(
2013. máj. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
A budapesti Szent Imre Kórházban van ilyen lehetőség, nem tudjátok?
2013. máj. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Most nézem a flór Ferencet,írja is,bár ár nélkül

Csak 10ezer,én sokszorosára gondoltam.Képek alapján egész szimpatikus kórház.


Többágyasban nem szeretnék lenni,zaarni a körülöttem levőket,és engem zavarjanak a többiek látogatói.Senkinek sem jó.

2013. máj. 7. 10:24
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom a Szent Imrében nincs ilyen, a terhespatológián feküdtem és egyáltalán nem jöhetett be senki, csak az előtérben lehettek kint a rokonok.
2013. máj. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Az Istvánban 3 éve 15000/éjszaka volt az alapítványi szoba.
2013. máj. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
52%
Mi így fogunk szülni év végén a Róbert Károly Magánklinikán :) Pont így tervezzük. Apa bent lesz végig a szülésnél és utána a köv. megfigyelési időszakban is, majd együtt jövünk haza. Fizetős, de nekünk ez mindent megér. Nem nyaralunk, nincsenek drága szokásaink, de ez az emlék megfizethetetlen lesz.
2013. máj. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

10:34

Árat is mondassz?


Ezeknél gondolom fogadott orvos is adott (bár anélkül bele se kezdenék)


Nem vagyok még terhes,de ezt előre akarom tudni.


Mi sem költünk felesleges dolgokra,de erre rászánjuk,kerül amibe kerül,tudom,hogy ezt így szeretnénk,így lesz a legjobb.

(látom ismerősöket,szenvednek,hogy csak napi kétszer 1 óra a látogatás sok helyen,illetve ablak mögött,vagy a kismamának kell kivánszorognia a váróba,én ilyet nem szeretnék)

2013. máj. 7. 10:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!