Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Meddig tartanak a 2-3 perces...

Meddig tartanak a 2-3 perces fájások? Tehát hány órán keresztül megy? Vagy már akkor hamar jön a kitolási szakasz?

Figyelt kérdés

még kb 2 napom van hátra ha a kiírást veszem alapul, de ha nem lehet akkor is mert szó volt szűlés indításról. Ezért érdekelne. Tudom ez lehet egyénenként változó is, de mégis?

Mert a 10 perces az ok.... mégha el is tart pár órát azért csak közte van az a 10 perc... nah de mi van az 5, és 2 perces fájásokkal. Írjatoklégyszi mert nagyon kíváncsi vagyok.. mire számítsak jó és rossz esetben?

39 hetes 5 napos kismama


2008. jún. 16. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:
tarthat rövid ideig is ez egyénfüggö, de addigra már a kórházban kell lenni, mert utána már csak egy szakasz van és akkor már nehéz lenne bejutni a szülészetre.
2008. jún. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem egyből 2-3 percesek voltak,és ezek mentek végig a tolófájásokig.Ez 7 óra volt.Baromira fáradt voltam a végére,no meg szomjas.

Van olyan ismerősöm,aki több mint 24 órát játszott 10 percesekkel.Inkább az én 7 órám.

2008. jún. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem is voltak ilyen fájások, hanem egyből az egy percesek. Még jó, hogy a kórházban voltam már. Az egész szülés kb fél óra volt, és egyáltalán nem fájt. Ilyen könnyű szülést kívánok mindenkinek.
2008. jún. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is már 2-3 percesekkel indultak a fájások este 1/2 10-kor. Reggel 3/4 5-re lett meg a babám. Annyi, hogy az első 2-3 órában még elviselhető volt, simán sétálgattam. A durva fájások kb. 3-3,5 órát tartottak. Aztán jött a kitolási szak, az talán fél óra lehetett. Jól elfáradtam a végére, de én is azt mondom, hogy inkább így, mint a barátnőm 36 órás vajúdása nagyrészt 10 perces fájásokkal, ami csak a végére lett sűrűbb.
2008. jún. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat, épp ilyesmikre voltam kíváncsi, de azért még írhattok. Nagyon bátorító volt az a fél órás szűlés.. :) Mindenkinek könnyű szűlést.
2008. jún. 16. 18:35
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nekem is 2-3 percesekkel indult, az elején még nem volt annyira durva. Én hajnali fél 1-kor kezdtem és 6 óra 9 perckor megérkezett a lányom. Fájt, de attól, amit elképzeltem, sokkal elviselhetőbb volt! Könnyű szülést! Egy 4 hetes kislány anyukája.
2008. jún. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!