Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császárral történő szülést...

Császárral történő szülést lehet előre kérni, vagy csak az orvos állapíthatja meg a szükségességét?

Figyelt kérdés
2013. máj. 19. 14:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
90%
igen pikk-pakk ki is kapták a babát,milyen jó lehetett neki....
2013. máj. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Van akinél lehet előre tudni, mert orvosi oka van.

Azért a császár sem sétagalopp, nekem két barátnőm is van, akik császár után természetes úton szültek, mind a kettő azt mondta, hogy inkább a sima szülés mint a császár..

2013. máj. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet farfekvéses a baba vagy bármi és akkor előre tudják, hogy császár lesz. Nem kérte hanem orvosi oka van rá.
2013. máj. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
35%
Az még milyen jó lehet a babának amikor esetleg több órán keresztül préselődik át egy szűk csatornán a koponyája! Főleg ha a végén vákuummal kell kiszedni. Tudod milyen fájdalom az neki? Kár erről vitatkozni, hogy melyik jobb a babának, egyik sem jobb.
2013. máj. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

5. vagyok. Nem értem, mi rosszat írtam...Az ismerősödnek nyilván programozott császárja lesz, azt előre lehet tudni. Többnyire valamilyen orvosi oka van, nem kell feltétlenül az anyuka kérésére gondolni, bár olyan is akad nyilván.

Az elsőnél nekem a szülés nem haladt, 16 óra alatt sem tágultam. A 2.-nál előre tudta a doki, mert rizikós volt. Bár ő így is azt akarta, hogy próbáljuk meg természetes úton. Nem sikerült, mert megindult, és sürgősségi császár lett, mert nem volt jól a babám. Kösz a lepontozást!

2013. máj. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Van, ahol lehet.

DE! Sok nő van, aki nem akarja kinyomni a babát, pedig a császár legalább annyira megterhelő a szervezete számára egyrészt, másrészt a picinek nincs igazán ideje felkészülni, nem folyamatosan emelkedik az adrenalin szintje, hanem hirtelen éri sokk.

Off: én merész voltam, és nem ajánlom senkinek, de megnéztem egy császármetszés videót, és inkább kinyomom azt a gyereket, minthogy úgy keresztül vágjanak! Brr.. Én csak akkor megyek bele, ha az egyikünk, vagy mindkettőnk élete múlhat rajta, akkor természetesen muszáj, de hogy magamtól válasszam? Hülye lennék!

Egyébként nem biztos, hogy azért tudja, mert ő kérte, lehet, hogy valami olyan orvosi oka van, ami ezt előre láthatóvá teszi

2013. máj. 21. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Hehe. Én megnézetném azt a videót azokkal, akik császárt akarnak ok nélkül, tényleg durva. S.o.s. császárom volt, de csak utána néztem meg, bár engem nem igazán tántorított el tőle, mert egy nappal utána semmi bajom nem volt. Viszont az elsőnél, ahol hüvelyi volt, szanaszét repedtem, és kb fél év kellett, hogy rendbe jöjjek.
2013. máj. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!