Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek fájásokkal indult a...

Akinek fájásokkal indult a szülés mennyire és hol fájt? Félek, hogy nem fog eléggé fájni, hogy komolyan vegyem, mert így is sok "fájásom" van.

Figyelt kérdés

36 hetes vagyok.

Már két hete elkezdett nyílni a méhszájam, pocim is teljesen lent van.

Vannak jóslófájásaim, de nem túl erősek inkább olyan furák, lehet nem is jósló fájások.

Ilyen érdekes hüvelybe nyilalló fájdalom meg keményedik is a hasam, meg fájdogál főleg alul. A derekam péntek este óta fáj. Azóta jobban figyelek, hogy vajon ezek a fájások már azok-e, mert rettegek hogy nem fogom észrevenni hogy ezek már azok, mert nagyon magas a fájdalomküszöböm. Tartok tőle, hogy nem fogom komolyan venni a fájásokat, mert majd várom, hogy nagyon fájjon.


Elmesélitek nekem, hogy nektek hol és hogyan fájt?

Köszönöm szépen.


Bocsánat, ha buta a kérdésem. :) Első babám és lehet kicsit túl izgulóm. :)

Köszönöm a válaszokat.



2013. máj. 21. 12:34
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Koszonom. :) hat nehez szules volt, de tul vagyunk rajta. 2870g es 49cm lett a kislanyom. :) 37 heteshez kepest eleg jo meretek. jol vagyunk. Itt alszik mellettem. :)
2013. máj. 27. 19:12
 12/13 anonim ***** válasza:
Gratulálok a picihez :)!
2013. máj. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
jaj de jó, gratulálok!!! majd ha van időd, kedved mesélj mi volt! addig is jó babázást! :-)
2013. máj. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!