Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti mennyi pénzt adnátok az...

Ti mennyi pénzt adnátok az esetemben?

Figyelt kérdés

A

figyelembe veendő szempontok az alábbiak: -vidéken szülök, ikerterhes

vagyok, valószínű a császár, 24.héttől kértem meg az orvost a

terhesgondozásra,akkor egyszer voltam nála magánrendelésen, azóta

3alkalommal találkoztunk a kórházban vizsgálatokra. árat nem tudok/nem

mondott. Valószínűleg befektet egy héten belül. 33hetes km



2013. máj. 24. 04:06
 1/5 anonim ***** válasza:
mivel a terhesgondozásért nem nagyon fizettél neki, így én olyan 70 körül adnék. az h ikrek, az neki munka szempontjából szinte mindegy. ugyanúgy vág-varr, csak 2 gyereket vesz ki. a gyerekekkel nem neki van gondja.
2013. máj. 24. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miért fektet be egy héten belül, valami gond van?

Miért van az, hogy alapból császárra számíthatsz? Mi indokolja?

A pénzt pedig szerintem csak a végén gondold át, annak függvényében, mennyire voltál a dokival megelégedve.

2013. máj. 24. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugyan ezek a kérdések merültek fel bennem is, mint a második válaszolóban. Én utána tenném fel ezt a kérdést. Ha nem vagyok megelégedve vele, max. egy bort kapna, mivel felfogadtam, bár ahhoz nagyon el kellene rontania valamit. Kezdve azzal, hogy ha esetleg nem indokolja valami, mégis császárra készül.
2013. máj. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! A császárt valószínűsíti,h a Babák keresztben vannak,"emeletesen". a 28.hét óta nem változott az A baba fekvése-sztem már nincs is helye ezen alakítani. A doki a term.szülést preferálná.. kedves 2.és 3.válaszoló! nektek mit jelent pontosan,hogy elégedett vagy a dokival? hogy vág-varr,hányszor jön be,mit tesz a kicsikért? az eddigiek alapján sejtelmem sincs anyagiakban mérve,h mennyire vagyok 'elégedett'...
2013. máj. 24. 13:36
 5/5 anonim ***** válasza:
A tarifa itt Debrecenben 50-100 közötti általában fogadott orvosnál.Ha befekszel gondolom többször megkeres majd,négyszemközt akár rá is kérdezhetsz: Mennyiért vállalja a szülés levezetését Doktor úr?Nem ciki kérdezni,hidd el,hozzá vannak szokva.
2013. máj. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!