Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tényleg van ahol zsákot...

Tényleg van ahol zsákot tesznek a hasra miután megszült a nő?

Figyelt kérdés
Miért? Mennyire nehéz? Nem fáj?
2013. máj. 29. 20:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a János-kórházban raktam rá, de nem olyan hosszú időre, és nem nehéz igazán nehéz, úgy értem nem fáj, nekem még tán kellemes is volt. Szerintem a has összehúzódását segíti, de nem kérdeztem igazából...
2013. máj. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
És mi van a zsákban?
2013. máj. 29. 20:50
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de azért ne krumplis zsákra gondolj, hanem egy akkorára, ami éppen befedi a hasat. Ez állítólag a bent maradt folyadékok távozását és a has visszahúzódását segíti elő. Nem fáj, kellemesen nehéz, sőt én nyugtató hatásúnak találtam.
2013. máj. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én olyat tudok hogy szorosan vizes törölközővel becsavarni. Állitólag azért jó mert segiti vissza nyomni, igy talán a bőr is könnyebben húzódik vissza. Ajánlatos szülés után, persze nem rögtön, de mondjuk 1 hét után simán lehet már fűzőt is hordani. én többet ismerek aki hordta és nekik nem is volt gond azzal hogy vissza menjen a hasuk. Természetesen császár utn csak késöbb szabad ezeket alkalmazni.
2013. máj. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Homokzsák szerintem.

Nekem is raktak (János kh) és nekem is jól esett, határozottan jól esett.

2013. máj. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Homok van benne. Nekem császár után rakták rá, én ugye abból nem éreztem semmit. Hamarabb visszahúzódik a has állítólag.
2013. máj. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Igen, tettek és homok van benne. ( SOTE II. )
2013. máj. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Disi ***** válasza:
Nekem is raktak, császároztak Szegeden.
2013. máj. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem is tettek, kis homokzsák, és amikor le akarták venni, kértem, hogy hagyják rajta, olyan jól esett. :)
2013. máj. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem sima szülésnél nem tettek, császár után viszont igen!
2013. máj. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!