Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ilyen esetben mennyit adnátok...

Ilyen esetben mennyit adnátok a dokinak?

Figyelt kérdés
A saját dokim szabin lesz már azon a napon amikorra ki vagyok írva. Nála 8000 ft egy vizsgálat, a szülésért 80000-et akartunk adni. Viszont, ha már szabin lesz, nyilván nem kapja meg. Azt mondta, rábíz majd egy kollégájára (hacsak nem szülök meg addig), és így nem ügyeletesnél szülök majd. Ebben az esetben mennyit adnátok a "pótdokinak"? Őt is hívhatom majd bármikor. 99%, hogy császárom lesz.
2013. jún. 7. 09:20
 1/6 anonim ***** válasza:
A pótdokinak max a felét adnám, tehát 40-et. De csak ha tényleg odafigyel rád. Ha nem vagy megelégedve vele, akkor max egy 20-as, és csá.
2013. jún. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha odafigyel, kedves velem, majd a szobában is rám néz, szépen varr össze, 50.000
2013. jún. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 schocko ***** válasza:
18%
Semennyit. Van neki fizetése. Németországban senki sem ad egy centet se.
2013. jún. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a felét adnám!
2013. jún. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha ügyeletes semennyit. ha miattam jön be 20 e ftot.
2013. jún. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2013. jún. 7. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!