Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Anyukak mit gondoltok a...

Csillagg virág kérdése:

Anyukak mit gondoltok a szules utani szexrol?

Figyelt kérdés
Hogy viszonyultatok a parotokhoz? Picit meseljetek
2013. jún. 9. 11:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Úgyanúgy mint előtte,csak kevesebb idő/energia volt/van rá!
2013. jún. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Megvártuk a 6 hetet,utána megszenvedtük az első pár alkalmat(annak ellenére,hogy császáros voltam),de kb. egy hónap alatt jobb lett,mint előtte volt.
2013. jún. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Konkrétan mire gondolsz?

2szer szültem, mindkettőnél megvartuk a 6 hetet, az első szülés utáni első szex nagyon fájt, aztán pár alkalom és jobb lett, a második után nem fájt egyáltalán! Én ugyanúgy viszonyulok hozzá, ő is hozzám, most 3,5 éves a fiam és 10 hónapos a pici!

Fiam születése után kevesebbet voltunk együtt mert, ő nehéz eset volt és éjszaka is sokszor fent volt, és fáradt voltam, de a lányom elég hamar ataludta az éjszakát ezért utána ugyanannyit vagyunk együtt a férjemmel!

2013. jún. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Első vagyok, első császár után nekem nem fájt egyáltalán nem fájt, második után nagyon fájt, a 6hetet mindkét esetben megvártuk!
2013. jún. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszaitokat. Most telt le a 6 het es egyaltalan nem kivanom a paromat sot.. undorom van.. mit tegyek szerintetek hogy javithatok a hejzeten?
2013. jún. 9. 14:49
 6/13 anonim ***** válasza:

ha nincs kedved hozzá, tudod, evés közben jön meg az étvágy...:)

Két gyermekem van, ugyanúgy kívánjuk egymást, csak sokkal kevesebb idő jut rá. Szülések után az első pár alkalom nekem is fájt kicsit.

2013. jún. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hat... lehet hogy igazad van.. de en ugy erzem nagyon eltavolodtunk egymastol. Mintha nem is szeretnem;( szomoruu) :(
2013. jún. 9. 14:57
 8/13 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele, pedig két év telt a szülés óta.
2013. jún. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Hmmm. Azota nem is.........?? Vagy csak muszajbol?

.

2013. jún. 9. 15:06
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez nálam is probléma... Midig fáradt vagyok,főleg már estére.Szerintem reggel jobb lenne,akkor még magamtól is lenne kedvem,de akkor meg korán kell kelni,vagy az ovi miatt,vagy a gyerekek keltenek,sokszor még éjszaka is többször.Amúgy 3 éves hármasikrek,így a férjem is megérti,ha fáradt vagyok.Nagyon türelmes velem,és sok előjátékkal előbb utóbb tűzbe hoz.
2013. jún. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!