Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után Ti milyen tusfürdő...

Szülés után Ti milyen tusfürdőt, dezodort használtatok?

Figyelt kérdés

Gondolom aminek nincs erőteljes illata h a babát ne zavarja meg szopizás közben...


31 h km


2013. jún. 13. 21:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
28%
Hát ilyen kérdés eszembe sem jutott volan, túl fáradt voltam!
2013. jún. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Eucerines tusfürdőt dezodort meg babásat h tényleg ne zavarja a kicsit. Első héten próbáltam h semmit nem fújok magamra h neh amiatt ne akarjon majd szopizni. De nem bírtam mindig megizzadtam és bűzölögtem. Kerestem olyat aminek elég gyenge illata van. Nehéz olyat találni. De szerencsére nem is volt gond. Minimálisan fújtam a hónom aljárára belőle h ne legyen büdös.
2013. jún. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
71%

Palmolive mandulás (bár már kb. 15 éve ezt használom)

dezodort meg semmit

2013. jún. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Baba tusfürdő (első terhesség előtt Adidasom volt, de rosszul lettem tőle, amint terhes lettem... kipróbáltam a kicsi születése után, de ő is sírt, nem jött be neki), illetve Baba dezodor, de azt az első 3-4 hét után csak, addig nem. Addig sima szappannal mosakodás többször, amúgy sem ártott a gyermekágyi vérzés miatt.
2013. jún. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 gabszem ***** válasza:
ugyanolyat mint elötte, nem is jutott eszembe hogy mást használjak. Parfümöket amúgy se nagyon használok.
2013. jún. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Sanex illatmentes, hipoallergén. Dm-ben vettem.
2013. jún. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Én ugyanazt használtam, előtte sem volt erős illata se a tusfürdőnek, se a golyósnak. Nivea volt mindkettő.
2013. jún. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Illatmentes olivaolajos szappant, és talán rexona dezodort, nem fújósat hanem a stiftet, annak enyhe az illata.
2013. jún. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, én Baba tusfürdőt használok (kakaóvajas). Akkor nyugodtan maradhatok ennél? Dezodort meg vagy nem fogok használni vagy váltok (Garnier van).
2013. jún. 14. 06:17
 10/20 anonim ***** válasza:
Ugyanazt, amit előtte. Palmolive, vagy Dove. Nem dezodort használok, hanem stiftet, aminek gyenge, púderes illata van, szintén Dove vagy Rexona.
2013. jún. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!