Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után Ti milyen tusfürdő...

Szülés után Ti milyen tusfürdőt, dezodort használtatok?

Figyelt kérdés

Gondolom aminek nincs erőteljes illata h a babát ne zavarja meg szopizás közben...


31 h km


2013. jún. 13. 21:41
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
nekem ez eszembe sem jutott,ugyanazt használom mint szülés előtt
2013. jún. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Ugyan azokat használtam, mint gyermekvállalás előtt, terhesség alatt. Sőt volt, hogy amikor elfogyott vettem más illatot, hol erősebbet, hol gyengébbet, és semmi baja nem volt a kicsinek, sose lettek se nyugtalanabbak se elutasítóak, mert más lett a szagom a tusfürdő-deó miatt.

Egyedül az aeroszolos dezodort nem bírtam elviselni, azt is a gáz miatt.

Sőt voltam olyan elvetemül, hogy néha a parfüm is befigyelt a kicsik mellett.

2013. jún. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Ugyan azt amit előtte, Dove tusfürdőt és Vichy dezodort, soha nem gondoltam rá,hogy le kéne cserélnem. Nem is zavarta, legalábbis nem mutatta jelét :-)
2013. jún. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Én a kórházi fertőtlenítő fürdetőt használtam, ami a csapnál volt, gyorsen gyógyult a gátsebem, nem gyulladt be... Vittem sajátot is, de azokban a kritikus napokban az jobb volt.
2013. jún. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, akkor én is maradok a Baba tusfürdőmnél! :-)
2013. jún. 14. 17:13
 16/20 anonim ***** válasza:
0%
Én úgy tudom, tilos a dezodor, mert átmegy a tejbe.
2013. jún. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Utolsó! Ezt még nem is hallottam :-\ H tud átmenni a tejbe?!
2013. jún. 14. 21:34
 18/20 anonim ***** válasza:
Ugyan azt mint előtte, Baba tusfürdő, Dove dezodor. Parfümöt nem használok. A babát szerintem nem zavarja, a lényeg inkább az szerintem, hogy ne változtass raja egy jó darabig, mindig ugyan azt a márkát/illatot használd, amit elejétől fogva.
2013. jún. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ajándékba kaptam Dove tusfürdőt és ugyanilyen dezodort szülés előtt kb 1 hónappal,így ezek rögtön a kórházi csomagba kerültek előzőleg nem szagoltam meg :D
2013. jún. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én szerintem baba tusfürdőt fogok bevinni, és egy golyós dezodort, vagy stifteset, még nem tudom melyiket. De egyiknek sincsen erős illata. Parfümöt az első időben valószínűleg nem fogok fújni.
2013. jún. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!