Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az Uzsoki Kórház szülészetén...

Az Uzsoki Kórház szülészetén volt valaki az idén? Mik a tapasztalataitok? Van lehetőség alternatív szülési módokra? 33 hetes kismama

Figyelt kérdés

2013. jún. 17. 17:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Januárban szültem ott.

Alternatív?... Abban a szobában, amiben én voltam, csak egy labda volt. A másikban medence és bordásfal is...

Rajtam végig ctg volt, feküdnöm, ülnöm kellett.

Egyszer kiküldtek zuhanyozni, hátha segít a tágulásban. Aztán újra rám tették a ctg-t.

Amúgy elégedett vagyok, mindenki aranyos és kedves volt.

2013. jún. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, nagyon megnyugtatóak:)

És például gátvédelemmel mi a helyzet, erről van tapasztalatotok?

2013. jún. 18. 15:02
 13/18 anonim ***** válasza:

Szia!


Én kétszer szültem az Uzsokiba, egyszer 2008-ban amikor még felújították, na akkor tényleg fekve kellett szülni.

Másodjára 2010-ben a felújított részen szültem a szülőágyon, de azt olyan helyzetbe állították, hogy nekem is kényelmes legyen, szóval nem fekve voltam, hanem meg voltam egy picikét emelve, nagyon kényelmes volt az a szülőágy :) Abban a szülőszobába voltam, ahol a kád volt!

Arra már nem került sor, hogy a kádban vajudást kipróbáljuk mert 4 ujjnyira ki voltam tágulva és csak a burok tartotta bennem a Fiamat :). Így a vizsgálóból egyből a szülőágyra mentem, zuhanyzást se engedték, lemostak, bár előtte zuhanyoztam, mielőtt elindultunk a kórházba!

Még annyit, hogy elsőnél nekem is a Gizi volt a szülésznőm, másodjára pedig az osztályvezető felesége volt, mindkettő egy Angyal!

Boldog babavárást kívánok!!!

Könnyű szülést!


Üdv két gyermekes Anyuka

2013. jún. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Igen, , a Gizi angyal!! :))))

Volt még ott egy szőke csaj, hát... ő hogymondjam... nem vmi kedves.

Gátvédelemről nem tudok nyilatkozni, engem kérdés nélkül vágtak.

2013. jún. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Juj a szőke rövid hajú? Jááááj elég fura nő. :) Nálam sorsot húztak és nem őt kaptam, hanem Erikát. Köszönöm Istenem. :D


Kezdem azt hinni, hogy a gátvédelem és a szülő póz is dokifüggő. Tudom van a kórháznak egy alapszabálya, de akkor is. :)

2013. jún. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Szerintem de a doki csajra gondolsz, a rövid szőkére. Nekem ő volt a Gizivel, amikor született a baba, nagyon aranyos volt, bár van egy stílusa. :D

Én az egyik szülésznőre gondoltam, kb vállig érő hullámos szőke haja van. :/

2013. jún. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nem. A szülésznőre, egy nagydarab szőke, rövid hajú. Mikor NST-n voltam, hallottam, ahogyan beöntést ad, jáj.


Bocsánat kérdező a sok offért. :)


De hogy on is legyek, én 4 ágyas légkondis szobában voltam tavaly júli 28-án, 40 fokban. Mikor beadtuk a babákat vizitre, benyomtuk a kondit, királyságos élet volt. :)

2013. jún. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

ó az offok is érdekesek:)

minden érdekel, ami a kórházzal kapcsolatos, ne kíméljetek!

szóval ne hagyjatok ki semmit:) a légkondi is nagyon jól hangzik!! meg eddig minden, amit írtatok. jelenleg a ventillátor és a zuhanyzó a legjobb barátaim. :)))

2013. jún. 18. 22:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!