Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Újszülöttnek milyen drogériás...

Újszülöttnek milyen drogériás kence termékek kellenek? Mit szabad használni ilyenkor?

Figyelt kérdés
babafürdető, popsikrém, babaolaj, sampon? milyen márka?
2013. jún. 20. 19:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi olyan 6 hónapos koráig csak gyógyszertári termékeket használtunk. Még a doki írt is receptre ilyen kezdő csomagot abban minden volt és a patikában készítették el és adták oda. Esetleg popsikrémet lehet venni. sudocrem vagy tubusos neogranormon.
2013. jún. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Különböző válaszokat fogsz kapni. Általában a gyógyszertári fürdetőt, és popsikenőcsöt használják. Én csak a gyógyszertári testápolót használtam. A fürdőkenőcsről volt régebbről saját tapasztalatom, én már akkor megutáltam. Fürdetőből Gabit, Níveát, majd Neogranormonosat használtam. Rájuk van írva, hogy melyik használható újszülött kortól. Popsikenőcs is mikor milyen volt, általában Sudocren. Nagyon drága, de jó, és sokáig elég. Szerintem megéri megvenni. Nem csak a babának jó. Babaolajat is változó márkát vettem, bár azt csak a fejére használtam 1-2x amikor száraz volt a bőre. Sampon is mikor milyen volt.
2013. jún. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Augusztusban születik a kislányunk, én is több gyakorló anyukától érdeklődtem, illetve a védőnőtől is. Nekem kivétel nélkül mindenki azt mondta, hogy a gyógyszertáriak a legjobbak, azokkal érdemes foglalkozni. Kb. féléves korától (de akár később is) lehet váltani drogériai kencékre, ott pedig már a belátásod és az anyagiak alapján döntesz. Sok terméket javasolnak újszülöttkortól, de én a popsitörlőt és a pelenkát leszámítva mindent gyógyszertárból fogok venni amíg csak lehet.
2013. jún. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
fcsak és kizárólag patikai cuccok.
2013. jún. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én semmilyen drogériai és gyógyszertári terméket nem használtam.

Fél éves koráig kamillás vízben fürdettem,utána is kizárólag 100%-os házilag készített natúr szappan,ezenkívül méz,olívaolaj.

2013. jún. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Többször tiszta vízzel fogom fürdetni vagy kecsketejes szappan, vagy néha biola babafürdető. Vettem Biola popsikrémet is, vagy shea vajat fogok használni.
2013. jún. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekünk a gyógyszertári cuccok nem jöttek be.

Helyette Chicco-nak vannak 0+-os termékei (fürdető, sampon, szél elleni krém, stb) illetve J&J-os termékeket használtunk.

Popsikrémből kizárólag Sudocremet használtunk.

2013. jún. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!