Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Programozott császárom lesz...

Programozott császárom lesz Tatabányán. Érdekelne minden infó róla. Pl. Hogy apuka bejöhet-e?

Figyelt kérdés

Nincs fogadott orvosom. Mikor fektetnek be, kell-e apukának műtősruha? Hány nap után lehet hazajönni? Hány óra után kell felkelni? Ilyenekre lennék kíváncsi, meg minden másra, ami eszetekbe jut. 3. babám lesz, de Tatabányához még nem volt szerencsém.

Köszönöm!



2013. jún. 23. 13:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Igen,szeretnénk,mivel nem is indokolta meg a doki,így nem is adok a szavára, mindenképpen el fogok menni egy orvoshoz és kikérem a véleményét!
2013. jún. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Nekem is szeptemberben lesz programozott császárom tatabányán, fogadott dokim van, 29 hétben vagyok mégcsak, de a dokim nem mondott semmit arról hogy majd véralvadásgátlót kell szúrnom, ez minden esetben kell?
2013. jún. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
2,es válaszoló, ha nem titok, kinél szültél két hónapja?
2013. jún. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
12-es: igen,császárosoknak mindenképpen kell, amíg a kórházban vagy addig adják ők, utána neked (vagy valakit megkérsz) kell beadni ,ha jól emlékszem 3 hétig kellett adnom (de ebben nem vagyok biztos)
2013. jún. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Sziasztok,

köszi mindenkinek az eddigieket! :)


Kedves 12-es!

Szabad tudni, hogy ki a fogadott orvosod?

2013. júl. 11. 22:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!