Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szüléskor vigyek be mellszívót...

Szüléskor vigyek be mellszívót a kórházba?

Figyelt kérdés
1. babámnál kb 3. nap indult be a tej, segíthet a mellszívó? Vagy csak a kis elõtejet is elpazarolom vele?
2013. jún. 25. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Én vittem. Mondjuk nekem nagyon jól jött. Császáros voltam de iszonyúan megindult a tejem folyt mindig. A lányom besárgult éjszakára egyáltalán nem volt velem nappal 2 óránkét hozták. De estére 200ml tejet mindig beadtam neki h adják oda. Ne teát vagy tápszert adjanak. Ugye éjszaka is kellett ennie. Nekem ilyen szempontból nagyon jó volt h ott volt a mellszívó.
2013. jún. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vigyél be! Én vittem,Aventeset és nagyon jól jött,hogy ott volt,mert nagyon nehezen indult be az elején a tejem,kb.3-4. napon (császáros voltam).Mondták,hogy nyugodtan használjam csak,ha már ott van.Aztán utána mikor beindult akkor meg sokszor annyira feszült a cicim,hogy majd megőrültem,ilyenkor fejtem belőle egy kicsit és már is jobb volt.A kezdeti nehézségek után végül minden jól alakult,mert 20 hónapos koráig szopizott a kisfiam. :)

Minden jót Nektek!

2013. jún. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vigyél be, mert nem tudom nálatok mi a módi, de mikor én szültem "kötelező" volt fejni szopi után még. Akinek nem volt korházit adtak.
2013. jún. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, mindenképpen vigyél be!
2013. jún. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, viszek.
2013. jún. 25. 20:49
 6/6 anonim ***** válasza:
vidd be. en szules utani nap a parommal vitettem be, mert majdnem begyulladtak a melleim, a csecsemosok kertek a mellszivot.
2013. jún. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!