Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülni akarok! Mikor fogok...

Szülni akarok! Mikor fogok már? Ki van igy?

Figyelt kérdés
39 hetbe leptem de semmi. Mar setaltam, takaritottam, minden olyat amit elozoleg csak kimeletesen tettem meg. Josloim vannak kb 2 hete, tompa alhasi fajdalmam is. Az orvos elmondasa szerint szepen lent van a baba mar iranyba (ezt multhet penteki diagnozis)

2013. júl. 3. 09:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
Nem kell siettetni!:-)Ő tudja, hogy Neki mikor a legjobb! Tarts ki!:-)
2013. júl. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Persze tudom :) Csak ebben a melegben, plusz egy 4 eves kisfiu mellett mar tullennek rajta :)
2013. júl. 3. 09:43
 3/12 anonim ***** válasza:
53%

Megértelek, bár én még csak 35 hetes vagyok, de a múlt héten kórházba kerültem és úgy volt hogy a szülésig már ki se engednek... na ott egy örökkévalóság minden perc...

De hál istennek kiengedtek :D Így most várom, hogy majd mi lesz, de most már hogy itthon vagyok nem sürgetem annyira.. :D Most jobban élvezem mint eddig bármikor :D


Ettől függetlenül nagyon várom már, nekünk első baba, így még kicsit félek is, hogy vajon milyen lesz, de már nagyon szeretném megpuszikálni a drágámat :D


(Úgy utálom mikor valaki azt mondja, hogy nem kell siettetni, meg majd jön magától, meg úgyis ő dönti el...stb..)


Gondolom ő nem fullad meg a 40 C fokban, és nem döglik meg minden egyes lehajlásnál, illetve nincs elefántra dagadva a lába, hogy alig tudjon lépni....


Had várja már az a kismama úgy ahogy akarja...


35hkm

2013. júl. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%
Én is mindenféle praktikát bevetettem, hogy meginduljon a szülésem, de semmi sem történt. Persze a baba tudja, hogy mikor kell elindulnia, de 39 hetesen azért már csak túl lenne rajta az anyuka szerintem... Már kórházban voltam, de még mindig nem történt semmi. Gyógyszeresen indították meg, de még úgy is nehezen akart megindulni. Nem tehetsz nagyon többet, ha nem akar még kibújni, akkor csinálhatsz bármit, nem is fog.
2013. júl. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Koszi arik vagytok :)
2013. júl. 3. 10:15
 6/12 anonim ***** válasza:
67%
Én is 39 hetes vagyok. Nyugi, én is nagyon várom már hogy meglegyen a babó!
2013. júl. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
67%
Kitartás! Nekem 41. hét végéig bent csücsölt, akkor megindították. Tél volt, de már nehezen bírtam a végét. Ez nyáron még rosszabb lehet... sok erőt kívánok!
2013. júl. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
42%
Első vagyok. Én 36 hetes vagyok, a kislányom nekem is 4 éves. Nehezen bírom a meleget és úgy érzem nagyon szűk már Neki a hely. De szeretném kibírni a 39.hétig. Hidd el, hogy Nekik az a jó ha maradnak még a pociban. Kitartást és könnyű szülést kívánok!:-)
2013. júl. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is a 39. hétben vagyok és ugyanúgy érzek ahogy te! De semmi jele, hogy készülődne valami, nagyon is jól érzi magát odabent a babám. JA amúgy nekem már 32 hetesen is azt mondta, hogy szépen lent van a feje :)
2013. júl. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia, 40. hétben vagyok, jövö hét keddre vagyok kiírva, az én kisfiam sem siet világra jönni, szeret odabent, nagyon nagy a hasam, és a baba is már 4 kg, kedden kell befeküdnöm ha addig nem indul be a szülés..
2013. júl. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!