Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyibe kerül ha dúla segítsé...

Mennyibe kerül ha dúla segítségével szeretnék szülni?

Figyelt kérdés
Honnan lehet megtudni az árát? Mert ugye csak nem kérdezhetem végig az összes dúlát...

2013. júl. 4. 07:16
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
Az árat nem tudom, viszont a dokival majd beszéld meg mindenképp, hogy így szeretnél szülni, nem mindenki szereti őket. Az enyém a dúla említésére közölte, hogy úgy ő nem vállalja a szülést. Maradtunk a dokinál, így végül nem lett dúla.
2013. júl. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én nem akarok fogadott orvost. Bőven elég volt az első szülésnél. Soha többet nem engedek dokit a szülésem közelébe csak akkor ha gond van..
2013. júl. 4. 12:08
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem te szülésznőt akarsz fogadni.
2013. júl. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Nálunk ha nincs fogadott doki,fogadott szülésznő sincs:D

Én maradnék a dokinál,ebben a dúla dologban nem hiszek:)

Bocsi....

2013. júl. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Dúla= LAIKUS asszonytársi segitség! olyan,mintha egy barátnödnek adnál pénzt. Mindenképpen tudakold ki,h ahol szülni szeretnél beengedik e a dúlákat!(a férjed mellé,vagy csak helyette) A szülészeten nem szeretik öket,amúgy nagyon kevés a jó dúla,(dúla bárki lehet 2 napos képzés) igy nagyon figyelj oda,h kit választasz!!!kb. 20 ezer Ft körül mozog az ár (+,- 10 000),ebben a szülöszobai támogatás szerepel.Egy holisztikus szemléletű szülésznö az sokkal többet tud tenni,mert az szakmailag is ott van!
2013. júl. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!