Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után ki mikor ment...

Császár után ki mikor ment először strandra, vagy bárhová fürödni, mikor volt az első sex?

Figyelt kérdés
2013. júl. 5. 04:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Császár után is 6hét házas élet tilalom más kérdés h.be is tartják e vagy sem. Engem császároztak és kellemetlen volt az első együtt lét pedig 8hét is eltelt. Jobb azt betartani ami elő van írva mert nem véletlenül van ez így. A császár más mint a spontán szülés több idő kell míg a méh helyre áll nagyobb a fertőzés veszélye is. A strandról nem tudok nyilatkozni mert én szeptemberben szültem így csak a következő nyáron strandoltunk, de a császáros hegnek is kell 6-8hét mire helyre áll. nekem a doki azt mondta h.zuhanyozzak 1-2hónapig és ne üljek a vízbe. Kényes dolog ez de ha mostanában volt neked császárod akkor szerintem ha strandra akarsz menni ne nagyon fürdőzz esetleg csak mártózz meg mimdenképp kíméld magad.
2013. júl. 5. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én ugyan júliusban szültem, de azon a nyáron eszembe se volt,hogy strandra mennyek. :) Ha mész,akkor szerintem a fürdést mindenképp kerüld, csak locsold le magad, a sebedet ne nagyon érje víz,mert fertőzés veszélyes, persze kérdés, hogy hány hete volt császárod. Nekem otthon is csak zuhanyzást engedtek a műtét után 2 hónapig. Így nem hiszem, hogy bármilyen strandolós víz jót tenne a hegnek, legyen szó az akár természetes vízről vagy a mesterségesről.

Házas életet kerülnünk kellett 6 hétig, mi kb 8-9 héttel a szülés után voltunk együtt, de sok idő volt mire újra élvezni tudtam, mert fájt, és a testem is másképp reagált,mint előtte, szerencsére azóta már helyre jött ez a dolog is. :)

2013. júl. 5. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Februárban szültem. 3 hónapos volt a lányunk az első szexnél, de borzalmas volt roszabb mint a szüzességem elvesztése. A következőre nagyon nehezen vettem rá magam. Strandolni juniusban voltunk

.

2013. júl. 5. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Volt már egy császárom 4 éve, akkor nem volt gondd a sexel, bízom benne most sem lesz :)


3 hete szültem, de van ugye a 4 éves lányom, aki imád strandolni, fürödni, ezért tervezzük hogy 2 hét múlva lemegyünk hosszú hétvégére Siófokra, s szívesen fürödnék én is vele, mert mostanság nem nagyon volt rá időm, hogy vele is foglalkozzak...

2013. júl. 5. 07:29
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
május elején volt császárom,augusztusban fürödtem a Balatonban,szex 6hét után,de kb. 3hónappal műtét után lett az igazi.
2013. júl. 5. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Két éve májusban szültem. Szex hat hét után problémamentesen, a strandolást azon a nyáron mellőztem. Egy csecsemővel eszemben sem volt fürdőzni.
2013. júl. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

OFF: Jaj, csajok úgy örülök, hogy többen írtátok, hogy problémátok volt az együttléttel. Már azt hittem vmi hülye pszichés zavarom van, hiszen ott tulajdonképpen nem történt semmi, mégis fájt nagyon. Pedig szép szülés élményem volt a sürgősségi császár ellenére :) Amúgy nekem is 3 hónappal később jött helyre a dolog.


ON: Márciusban szültem, én idén szeretnék strandolni, meglátjuk összejön-e.

2013. júl. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Messor725 válasza:
100%

már másnap... igaz nem a feleségemmel :-D ..... Jó, ez csak vicc volt!


Strand még valóban felejtős a fertőzések miatt. A szex minimum 6 hét... onnan saját belátás és igény szerint.

2013. júl. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Kései Sirató ***** válasza:

6 hét a gyógyulás, ahogyan itt mások is írják.

Nekem volt egy sima szülésem és egy császáros. Szexuális életet mind2 esetben 6 hét után éltünk, a gátsebbel nekem rosszabb volt, fájt, császár után nem fájt semmim, csak kicsit húzódott a sebem. 6 hétig zuhanyoztam, utána kádban fürödtem, 2 hónappal a műtét után strandon is voltam. Kitartás!

2013. júl. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!