Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki "szőrösen ment szülni"?

Aki "szőrösen ment szülni"?

Figyelt kérdés

Kérdeznék pár dolgot azoktól, akiket hirtelen ért és nem szőrtelenítettek otthon szülés előtt, vagy amúgy sem csinálták már a terhesség alatt....



Nem voltatok zavarban?Nem volt kellemetlen hogy más borotvál le?Mennyire voltatok szőrösek?

Én már abszolút nem csinálom a terhességem vége fele, nem is látom, de kellemetlen lenne ha megcsinálnám, csak vakaróznék.....néha zavar, hogy így hagyom, néha nem :(



2013. júl. 6. 12:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én pont a szülés napján akartam hajat mosni és borotválkozni, de aztán a reggeli első pisiléskor elment a nyákdugó és aztán fél óra múlva elfolyt a magzatvíz is. Szóval nem túl igényesen mentem szülni, de nem volt tiszta dzsumbuj, inkább "tüsis". A szülésznő alig borotvált valamit, csak egy-két húzás volt, aztán végül császároztak... Most a 9. hónapban vagyok a kistesóval, amikor a héten voltam dokinál, előtte elkezdtem fazonírozni magam, de sajnos megvágtam, így a férjem fejezte be... De valószínűleg többet nem fogok tudni ezzel kísérletezgetni...
2013. júl. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
93%

Szia a múlt héten szültem, picit már szőrösödtem:S a szülésznőm azt mondta," elhiszed hogy már észre sem veszem ki szőrös és ki nem:)"

Zavart még az is mikor a kitolásnál jön minden aminek jönnie kell, de a szülésznőm ( csak őt választanám újra)olyan gyorsan eltakarított mindent, hogy nem is foglalkoztam vele:)

2013. júl. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! :)
2013. júl. 7. 18:02
 14/14 anonim ***** válasza:

Sosem borotváltam magam, mindig gyantáztattam. A kozmetikusommal is előre megbeszéltem hogy szerintem kb mikorra lesz meg a baba és úgy számoltuk ki hogy mikor legyen a kopaszítás, de ha pont akkor indult volna be amikor még szőrös vagyok, akkor gyorsan lekapta volna két fájás közben. Az első szülésemnél kicsit beleigazított az ügyeletes szülésznő, de szerintem csak rutinból. Olyan gyorsan történt hogy azt se vettem észre hogy borotváért nyúl. Különben biztos nem kellett volna.Utána láttam, hogy már többször is használva volt a borotva, mert hosszú szőrök lógtak róla és véres is volt. Gusztustalan. Életlen is lehetett már, engem is összekaszabolt vele. Második szülésemnél csak rápillantott a szülésznő és mondta hogy ehhez hozzá sem kell nyúlnia. Engem mindig nagyon zavart ott a szőr. Nem csak a szüléshez kopaszíttattam le magam, még orvoshoz se tudtam volna szőrösen elmenni.

Látva a borotvát amivel a szülésznők borotválnak, biztos elintézném inkább otthon, vagy megkérném a páromat hogy borotváljon le.

2013. júl. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!