Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Már közeledhet a szülés? 40...

Már közeledhet a szülés? 40 hetes kismama

Figyelt kérdés
Tegnaptól észre vettem, hogy kevesebbet mozog a babám mint eddig, és sokat bugyog a pocakom. Hasmenéssel fekszem, hasmenéssel ébredek :( Valamit érzek is folyni, de nem hiszem hogy magzatvíz, inkább hüvelyi folyásnak néz ki... Más is volt így ezzel?
2013. júl. 8. 13:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Most már gondolom sűrűn jársz NST-re, megemlítetted a folyást? Nehogy véletlenül magzatvíz legyen mégis...
2013. júl. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát mivel 40 hetes vagy, közeledik, az tuti. :)

Nem tudom megmondani amúgy.

Én hármat szültem, és a harmadiknál már "minden jel" megvolt szinte, amit csak ismertem, mégis bent maradt 41+6-ig. Hát ezt nem kívánom Neked...


Legyen szép szülésed!


Ja, igazából annyi mondható el, hogy amíg nincsenek konkrétan a szülés indulására utaló jelek, addig az ilyesmi elhúzódhat napokig simán.


De lehet hogy akár azonnal indul már, meg az is, hogy egy hét múlva.

Kitartás!

2013. júl. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Holnap megyek NST-re. A folyás is csak tegnap kezdődött, olyan nyálkás és átlátszó... csak mindig attól félek, hogy nem fogom észre venni ha menni kell :(
2013. júl. 8. 14:03
 4/9 anonim ***** válasza:
Nalam is ez volt. en is azt hittem, hogy huvelyi folyas, de aztan kiderult hogy a magzatviz volt. Folyt vmi belolem 2 napig, 3.nap elfolyt a vizem es megszultem. Szerintem nezesd meg!
2013. júl. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Holnap mindenképpen rákérdezek a doktornőtől... de köszönöm szépen a válaszokat! Már türelmetlenül várjuk, hogy megszülessen a kisfiunk :D
2013. júl. 8. 14:07
 6/9 anonim ***** válasza:

A "vizes folyás" fekvő helyzetben nem távozik, inkább ha felállsz, vagy hasprés van (köhögés, orrfújás), akkor távozik egy adag.

A magzatvíz folyamatosan egyenletesen szivárog.

Ha lefekszel, beteszel egy papírzsepit a bugyidba és fél óra múlva az vizes lesz, akkor az magzatvíz lesz.

2013. júl. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz. Van, hogy a magzatvíz csak bizonyos mozgáskor szivárog, pl ha felül, feláll.
2013. júl. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, tudom hogy nem teljesen. Nekem is volt olyan. De azt szándékosan nem írtam le, mert abban az esetben nem kell kórházba rohanni, hanem várni. Két napig volt nekem is ilyen egyik gyerekemmel. Csak ha előre dőltem ülő pozícióban, akkor szivárgott, egyébként nem. Másfél napra rá indult a szülésem.
2013. júl. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hat ja, igy a 40.het kornyeken mar kozeledik....
2013. júl. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!