Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mitöl vannak a pukkanasok a...

Mitöl vannak a pukkanasok a hasamban? Ti is ereztetek ilyet?

Figyelt kérdés
Olyan mint amikor levegöbuborek pukkanna szet a hasamban.Ez a baba?39 hetes km
2009. okt. 20. 22:29
 1/8 Bea24 ***** válasza:
100%
Szia! Nekem is voltak fura pukkanások a pocimban, a kislányom születése után jöttünk rá, hogy a válla kattog és az volt az a hang. 2,5 hónapos baba Anyukája
2009. okt. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen kattanás, pukkanás a hasamban, amikor megmozdult a babám. Mondtam a dokinak, a védőnőnek, azt mondták, hogy lehetetlen, hogy a babám legyen. Pedig ő volt, mert azóta is hallom, mióta megszületett, hogy kattan néha a válla, térde, úgy mint nekünk szokott. Nekem meg már olyan rossz dolgok jutottak eszembe, hogy mi van, ha eltört a kis gyenge csontja, de szó sincs erről :-)))
2009. okt. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
64%

Szia!

Lhet hogy talán a csuklásait érzed!

2009. okt. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem, a csuklas az mas.Nem is tudom, hogy irjam le, ez egy fura hang, en arra gondoltam, hogy talan ahogy mozog a baba a magzatvizbe valahogy buborekok keletkeznek es ezek pukkannak szet.De lehet hogy most tök hülyeseget irtam :)
2009. okt. 21. 11:42
 5/8 anonim ***** válasza:

nem irtál hülyeséget,én is szoktam hallani,mintha levegős lenne a mviz,és pukkan.sőt,én már bebeszéltem azt is magamnak,hogy pukizott vagy büfizett.

39km

2009. okt. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen...ezt én is szoktam hallani...szerintem is ahogy a magzatvízben mozog abban a buborékok:)
2009. okt. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok és 36 hetes
2009. okt. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

:DDD az a parám, hogy megrepedt a burkom, ezektől a pukkanós, reccsenős hangoktól.(mármint nem attól reped meg, hanem ezektől hiszem) Éjjel felpattanok és rohanok ki a fürdőbe csekkolni, hogy nem folyik semmi :D Védőnő szerint nem lehet a baba, de onnan jön ez a hang! De már megnyugodtam, voltam UH-on és nem repedt a burok. Nagyon hülye vagyok :D

34h km

2009. okt. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!