Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Apás szülés vagy nem? A...

Apás szülés vagy nem? A debreceni klinikán mennyire elterjedt az apás szülés? Jobban bánnak egy kismamával, ha bent az apuka is? Lesz orvosunk, de félek nagyon.

Figyelt kérdés
2013. júl. 21. 21:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%

Soha nem szülnék a klinikán!!

Én a Kenézybe szültem,csak azt ajánlom!

2013. júl. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én a klinikán szültem.Nekem nem volt gondom a szülés alatt szinte senkivel.Minden orvos meg nővér rendes volt nagyon.Kivéve a nő aneszteziológust.Az egy állat.


Az osztályon már más volt a dolog.Ott a nővérkék meg a főorvosnő elég durva és gonosz.Teljesen semmibe veszik azt,hogy az anyuka is ember.


Az biztos,hogy ha lesz még gyerekem,nem a klinikán fogom megszülni.


Megkérdezhetem ki lesz az orvosod?


Nekem nem volt bent a férjem. Dúlával szültem.


A kérdésedre a válasz,hogy jobban bánnak-e a kismamával ha bent van az apuka. Az attól függ milyen az apuka.

Nekem szuper Dúlám volt.

2013. júl. 22. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Sápy Tamásnál szülnék. Nagyon meg vagyok vele elégedve, épp mondtam a férjemnek, hogy annyira bízok benne, ha megjelenik a színen, tudom, hogy ott baj már nem lehet. Szóval le a kalappal előtte. De tény, hogy magától a klinikától tartok. Olyat hallottam, hogy vajúdás, illetve szülés alatt alig-alig néznek a kismamára, szinte magára hagyják. Én ettől félek a legjobban, ezért lenne a férjem is bent velem.
2013. júl. 22. 08:28
 4/13 anonim ***** válasza:
En majus vegen szültem a klinikan.Több mint egy napig vajudtam a párom végig velem lehetett es a szülésnél is.Nem volt fogadott orvosom,de mindenki kedves volt velünk,sokszor ránk néztek.A szülésznők között volt egy-két mufurc,de ha az megnyugtat es megtehetitek fogadj meg egyet.Szerintem az osztályon sem olyan rosszak a nővérek,velünk rendesek voltak.A csecsemősök meg egyik ilyen másik olyan,de azt ne higyje már senki h a Kenézyben csak angyalok dolgoznak.Arrol nem beszelve,h nekem szülés közben gond lett a kicsivel.Lehet h hozzam 1-szer ketszer nem ugy szoltak,de tudtam h a gyerek a legjobb kezekben van.Abba pedig külön beleőrültem volna ha őt átszállították volna a klinikára én meg maradtam volna a kenézyben.
2013. júl. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A klinikán én sem szülnék az biztos.
2013. júl. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mi bajotok van a klinikával?Miért gondoljátok,hogy jobb a Kenézy?
2013. júl. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
4-es vagyok.Anno en is sok rosszat hallottam de ahoz kepest pozitivan csalodtam.Szep 3 agyas szobaban voltam es mondom nem gonosz boszorkak dolgoznak ott.Es mondom a gyerekem eletet mentettek meg.Nem tudom mi lett volna ha nem reszesül rögtön ilyen ellátásban.
2013. júl. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A második válaszoló voltam.

Sápi Tamás nagyon jó választás.Ő nagyon jó doki.

Én pontosan 20 órát voltam a szülészeten.Kb 6 orvos vizsgált (persze nem egyszerre.)Nekem nem volt fogadott dokim.Sápi Tamás is bejött többször.Nagyon rendes és megnyugtató ember.Végül egy fiatal dokinál szültem akit sosem fogok elfelejteni,sajnos már nem praktizál és el is költözött messzire.

Én 5 napig voltam lent az osztályon de nem mondanám,hogy annyira tudták a dolgukat.Sőt....még az 5 dik nap reggelén sem tudták eldönteni,hogy adjanak antibiotikumot a gyerekemnek vagy sem.Szinte naponta szurkálták a fejét.Az volt a szerencse,hogy jó nagy és masszív erős kisfiam született.3 napig ő volt az óriásbébi az osztályon.


Mint már írták itt is,hogy ha baj van a gyerekkel átszállítják a klinikára.Én csak ezért az egyért szültem ott és nem a kenézybe,mert nem tudtam volna elviselni,hogy a gyerek máshol legyen.

Mostmár másképp gondolom.És továbbra is úgy vagyok vele,hogy ha lesz második babám biztos,hogy nem a klinikán fogom megszülni.Nagy valószínűséggel nem is ebbe a városba. :)

2013. júl. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nekem Nyíregyházán kellene szülnöm, mert ide tartozunk, de semmiféleképpen nem szülnék itt. A Klinikát is csak a doktor úr miatt választottam, illetve azért, mert korábban nagyon sok pozitívat tapasztaltunk egy másik részlegükön. Remélem, nem lesz semmi gond. Egyébként aki Sápynál szült, ő bent van sokat, esetleg végig a kismamával van?
2013. júl. 23. 11:07
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem, nincs bent sokat. Azt sem mondanám, hogy végig a kismamával van, de amikor kell, akkor ott van. Ha császárra kerül a sor, akkor azonnal dönt, nem húzza az időt.
2013. júl. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!