Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Program császárral szeretnék...

Program császárral szeretnék szülni 44 éves vagyok, és Budapesten, tudtok olyan orvost ajánlani aki könnyen elvállalja?

Figyelt kérdés
2013. júl. 22. 16:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
A mi kórházunkban voltam ultrahangon, az előttem lévő 3 kismamát megkérdezték, hogy szeretne szülni. Mind a 3 császárt mondott. Én csak néztem, hogy ez már így divat? Én egy sima nem terhes ultrahangon voltam és több box volt, így többen öltöztünk-vetkőztünk, így hallottam.
2013. júl. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
24%

Ma már ez divat. Miért vállalsz gyereket, ha megszülni nem akarod?

Az életmentő császár és a programozott császár között azért óriási különbség van. Értem, ez alatt azt, hogy a programozott császárt rengetegen kérik indok nélkül, tiszta Szex& The City!

Mondjuk 44 évesen tuti nem szülnék, sehogy se!!

2013. júl. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
61%
44 évesen szerintem progam. császárt kérni teljesen normális dolog, le lehet pontozni. biztosan van is, aki egyetért vele (orvos), aki meg azt mondja, nem szülne 44 évesen, az gondoljon már bele, mi van, ha a kérdezőnek csak most jött össze? 44 évesen is lehet probléma mentes terhesség, igaz, fizikailag és lelkileg is szerintem sokkal nehezebb, de nem lehetetlen.
2013. júl. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
63%
Kedves kettes! És az szerinted miért normális dolog,hogy még mindig nem találták fel a fájdalom nélküli szülést? (Mondjuk van olyan, hipnózisban is lehet szülni) Na de ha manapság minden kis műtétnél lehet fájdalomcsillapítást kapni,akkor a szülésnél miért nem megoldott? Az eda nem válasz a kérdésemre...
2013. júl. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Második válaszolónak üzenem:ha írsz próbáld meg kevésbé kioktató stílusban és emberi hangnemben, menni fog? Milyen jogon oktatsz te ki egyáltalán hogy én miért vállalok gyereket amikor nem tudod az előzményeket? Elmúltam 4 hónapos terhes mikor már észrevettem mert megmozdult addig végig RENDESEN menstruáltam. A teszt ezután is negatív volt.Ja és két gyerekem van akiket természetes hüvelyi úton szültem és abból köszönöm nem kérek. Ha csak ilyen agresszív stílusban tudsz megnyilvánulni akkor menj inkább napozni.
2013. júl. 22. 18:32
 6/18 A kérdező kommentje:
Mindenkit megkérek h a kérdésemre válaszoljon, az első gyerekemet a geréb áginál kezdtem el szülni ebbe majdnem belehaltunk tehát semmiféle alternatív dologból köszönöm nem kérek, a másodikat a fiamat kórházban ez már egy fokkal jobb volt de a borzalmas fájdalom miatt nem volt felemelő élmény tehát úgy gondolom most már eljött az ideje és meg is érdemelnék végre egy programozott császárt! Tehát felesleges ezen vitatkozni mert nem az volt a kérdés!
2013. júl. 22. 18:37
 7/18 anonim ***** válasza:
52%
3-as vagyok, én Bp.-en Dr. Csatlós Évát ajánlom! Zoémed, ha rákeresel
2013. júl. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
44%

A Kérdező emberi hangneme és stílusa privát levélben:

"Ha elhúznál a büdös pi..ba azt k...a jó lenne, idióta hülye pi...a!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"


Na, ennyit arról, hogy milyen kulturált ember is a Kérdező, aki pampog itt nekem az emberi viselkedésről. Azt hiszem, az én hozzászólásom és az ő privát levele meg is mutatta, milyen ember is ő, szegény gyerekei:DDD

Ja, felesleges írnod privátot, mert letiltottalak, csak értelmes emberekkel levelezek.

Miért nincs fájdalommentes szülés? Mert ha nem lenne fájdalom, azt se tudnád mikor nyomd ki a gyereked, talán azért!

Én is szültem kettőt, de csak azért mert nem akarok fájdalmat, nem kérnék császárt. Látszik mennyire el vagytok kényeztetve, kényes, kényelmes nők vagytok.

2013. júl. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
53%
#8 asnak: Nem vagyok egy alpári, de ahogy elolvastam az okoskodó válaszod, én még különbet is írtam volna neked. A kérdező volt olyan intelligens, hogy nem itt alázott téged mindenki előtt , hanem csak privátba. Látod az intelligencia versenyben 1:0 a kérdező javára. Tényleg egy buta kis pi**a vagy ..
2013. júl. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
22%

Az intelligencia nálad is megmutatkozik, legalább én nem használok trágár szavakat, mivel te igen, mégiscsak alpári vagy:)

Mindegy, felháborodásod jelenti azt, mennyire igazam van, mert ha egy orvos sem vállalna császárt "csak úgy", egy gyereketek sem lenne, mert a kényelemtől még szarni se tudnátok, ha az fájna...DDD

Jókat, nevetek rajtatok!

2013. júl. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!