Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Program császárral szeretnék...

Program császárral szeretnék szülni 44 éves vagyok, és Budapesten, tudtok olyan orvost ajánlani aki könnyen elvállalja?

Figyelt kérdés
2013. júl. 22. 16:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

az a durva, senki nem mondta, hogy aki császárral szül, az azért teszi, mert el akarja kerülni a fájdalmat:D


nekem is írt a kérdező, teljesen normális stílusban, gondolom mert én is normálisan válaszoltam

2013. júl. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
52%

Dr.Csermely Gyula-István kórház,és Rózsakert Medicalban van a magánrendelése.

Nagy szaktudású,precíz,lelkiismeretes és nagyon jó fej:)

3 gyerkőcöt szültem nála.

2013. júl. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Panka08 ***** válasza:
2, 8, 10-es válaszokat adó szerintem ne ragozd... Néhány alpári szó nem jelent semmit IQ szempontjából. A butus válaszaid, viszont egyre lejebb süllyesztenek.
2013. júl. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
ketteske a második gyerekemet 4,5 kg-al szültem meg hüvelyi úton, a gátam nem repedt hanem valósággal robbant,a doki órákig varta.....tehát nekem te ne papolj itt a fájdalom elkerüléséről mert abból nekem kijutott. Nem mellesleg még akkor is kijár a normális kulturált emberi hangnem elsőre ha már eleve elsőre császárral akarnék szülni. De mivel ráadásul nem is erről szól a dolog te meg nekem estél egyből gondolhatod h sokaknál és nálam is kinyilt a b. a zsebünkben. Tisztelet annak jár aki megérdemli, tartsd ezt észben.
2013. júl. 23. 08:20
 15/18 anonim ***** válasza:
23%

Tisztelet neked nem jár, aki elsőre lekur...z, meg büdös riba...-ik egy embert, annak semmilyen tisztelet nem jár.

Inkább azon gondolkodnál el, hogy 44 évesen 1:35-höz az esély a Down-kórra. Én inkább ez miatt aggódnék, nem azon, hogy jaj, fájni fog a szülés, valaki megcsászározna?

Vagy nem kell szülni.

2013. júl. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

41 éves vagyok, és én is most szülöm a harmadikat. Senkinek semmi köze hozzá, hogy miért, és nem is ez volt a kérdés. Az én dokim is a Rózsakert Medical centerben van, dr Molnár (János kh), baromi jó fej doki, biztos vagyok benne, hogy vállal ilyet (mondjuk én nem császárral szülök). Akiről konkrétan még tudom, a barátnőm is így szült nála, pont ezért, mint te is szeretnéd, de ő az Istvánban, megkérdezem, ha érdekel.

37+3 h km

2013. júl. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Ketteske! Nem kell gúnyolódni!!! Gúnyolódjál a jó édes apukáddal. Akkor szülök/szülünk amikor akarunk! Semmi közöd hozzá!te kezdted a sértegetést meg az eleve lebaszást nulla információval,faxopó ri.......c meg te vagy!Ja és még BUTA is vagy, egy kielégítetlen agresszív senki aki név nélkül trollkodik! Szánalmas vagy, sajnállak!
2013. júl. 23. 16:39
 18/18 anonim ***** válasza:
Én az elsőt simán szültem, problémamentes terhesség, 4 óra alatt, és a baba is pici volt. Viszont berepedt a méhszájam (ezért 2 műtétem volt), inkotenciám van...és rossz élmény. A másodikat várom és addig mentem, míg nem találtam orvost. Pénz kérdése volt (vidéki vagyok). 35 évesen....nekem elég volt a sima szülés okozta kellemetlenségekből. Lehet engem is megkövezni. Más kérédsnéál is elmondtam a történetemet, erre le burzsu....k..váztak :) szerintem sokszor csak irígységből. Mit számít másnak (aki szid), hogy az én gyermekemnek jó vagy rossz a császár? Senkit nem érdekel....az a tapasztalatom, hogy aki a progis császárost szidja, az irigy, mert ő szenvedett és nem tehette meg, hogy fizet. Szomorú milyen indulatokat vált ki az anyagi helyzet!
2013. júl. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!