Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülhetek másik kórházban? El...

Szülhetek másik kórházban? El fogják még vállalni? Vagy nem mondhatnak nemet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Két lakcímem van, egy állandó és egy ideiglenes. Az ideiglenes lakcímen élek jelenleg, és ez által a tőlünk 30km-re eső, de Nógrád megyei kórházhoz tartozom, ide jártam eddig terhesgondozásra.

Van egy 2 éves kislányom, akire apukám fog vigyázni az állandó lakcímemen (ő lakik ott), és így célszerűbb lenne az ottani kórházban szülni. Eddig rendben, megtehetem, hogy oda megyek, nem kell ott fizetnem. De 36 hetes vagyok. Át vesz még a kórház? Vagy ilyesmire nem mondhatnak nemet?

Az is gond, hogy a Nógrád megyeiből nem tudnék hazajönni, de a másikból apukám haza tudna hozni engem is és a két gyerkőcöt is. Plusz ha valami kell, ott tudnak látogatni, a másikban nem.

A bentlét is hosszabb az új kórházban, mint ahová eddig jártam. Császár lesz, és Nógrád megyében utána csak 4 napig tartanak bent, a másikban 7-8nap.

Vagy beszéljek a főorvossal, át tud e venni ebben a helyzetben?


2013. aug. 24. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem simán oda mehetsz szülni ahová akarsz, és pl. ha idöközben hazaköltöztél, akkor most utazgatnod kéne?
2013. aug. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha bemész szülni, nem küldhetnek el sehonnan, le kell vezetniük!
2013. aug. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj oda szülni és kész. Nem fognak elküldeni. Majd azt mondod ha kérdezik, hogy haza kellett költöznöd. Én is tudok olyanról, aki így csinálta.
2013. aug. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mivel császár, én mindenképp bemennék előtte
2013. aug. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!