Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Használnak a homeos bogyók...

Használnak a homeos bogyók szüléskor? Van, ami tényleg segíti a tágulást?

Figyelt kérdés
2009. nov. 3. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

A homeopátiás bogyókat félóránként szedtem reggel 7 és délután 3 között. Egy mm-t nem téágultam. Az oxitocin is baromság szerintem, csak még nagyobb fájdalmakat okoz. Nekem az epidurál segített. Teljesen kitágultam alatta.

egy 14 hónapos kislány anyukája

2009. nov. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem sem segítettek a bogyók, semmit nem tágultam tőlük, a végén császározni kellett. ez szerintem sokkal inkább alkati kérdés. De ha hiszel bennük, szedd, ártani nem ártanak (én már jóval a szülés előtt szedtem, ahogy a szülésznőm javasolta)
2009. nov. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Előző szülésem miatt kérdezem, mert én sem tágultam semmit és csak az eda indította be rendesen az egész szülést. Sajnos végul a baba miatt császár lett.


Reméltem, remélem, hogy a következő esetleg könnyebb lesz, de akkor nem a bogyókon múlik ez sem :S

2009. nov. 4. 07:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem biztos a bogyók segítettek. Második szülésem volt, és nagyon gyors.
2009. nov. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!