Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Győrben császárral szült...

Győrben császárral szült kismamák megírnátok a tapasztalatotokat?

Figyelt kérdés
Kinél szültetek? Programozott volt? mikor kaptátok meg a babát? Mennyire tudtátok ellátni? Mikor vették ki a csöveket? Mennyire hatott a fájdalomcsillapító?
2009. nov. 3. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Dr. Drozgyik Csabánál szültem, menet közben döntöttek a császár mellett, mert egyáltalán nem tágultam. A babát láthattam, és a férjem még aznap behozta, de csak másnap reggel kaptam meg egész napra. Hát, elég nehéz volt ellátni, mert nagyon fájt, de azért nem lehetetlen! A katétert akkor ve
2009. nov. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
bocs, folytatom, szóval akkor vették ki, amikor már egyedül el tudtam totyogni a mosdóig, (fél 3-kor szültem délután, másnap kora délelőtt vették ki), és a hasamból a csövet is másnap reggel. Fájdalmat a műtét alatt nem éreztem (bár az nem volt kellemes, mikor kinyomták a babámat), utána ha feküdtem, akkor nem volt vészes, de ha mozognom kellett, az nagyon fájt. Viszont rohamosan javultam utána, tényleg napról napra jobb lett, bár nekem így is beletelt 4-5 hétbe, mire már nem fájt.
2009. nov. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én szintén a Drozgyik doktornál szültem 3 hete.10 nappal hordtam túl a babám, burokrepesztéssel indult a szülés,mert nem volt tiszta a magzatvíz.Én sem tágultam rendesen, így este 11h-kor császároztak.A babát császár után megkaptam a megfigyelőben töltött 3órára.

Másnap 11h-kor felkeltettek,viszonylag "könnyen"mozogtam, így kiszedték a csöveket, és hozták a babát.Innentől kezdve velem volt.Az ágyról felkelni volt nagyon nehéz, utánna ha már álltam, akkor könnyebb volt.Ahogy az előtte lévő hozzászóló is írta, napról- napra könnyebb minden!

2009. nov. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!