Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 6 nappal vagyok a kiírt dátum...

6 nappal vagyok a kiírt dátum előtt. Jósló fájásaim vannak már. A pocakomm még eléggé fent van. Ma arra lettem figyelmes, hogy kicsit barnás folyásom van és később egy pici barnás folt. Gond lehet vagy beindult a dolog? Várjak még vagy menjek?

Figyelt kérdés
2008. júl. 3. 10:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Valószínűleg elkezdett megnyilni a méhszájad.Az is lehet,hogy a szülés kezdett beindulni.Barátnőmnek is így kezdődött.Aztán jöttek a fájások szépen komótosan.Egy darabig elvajúdott.

Ha kérdéses,hogy szülni fogsz-e,akkor még ne menj.Hidd el érezni fogod,h ez az.Csak legyen minden összekészítve.

Engem túlhordással befektettek,és amikor szóltam az ügyeletes dokinak,hogy bizony fájdogálok 2-3 percenként,akkor megnézett és azt mondta,h ebből cak másnap du-ra lesz baba.Én tudtam,hogy nincs igaza.Hajnalban megszültem.

2008. júl. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én egyik reggel úgy mentem be a kórházba az orvosomhoz, hogy csak csinálnak egy UH-t, meg NST és kiderült, hogy szülni fogok. nekem nem volt különösebb fájásom, csak nyílalgatott néha a hüvelyembe, meg éreztem, hogy nyomja a feje a szeméremcsontomat. az NST-n azt mondták magasabb a szíve alapfrekvenciája,az UH rendben, de a dokim megvizsgált és közölte, hogy szülés lesz, mert 4-5 cm-re ki vagyok tágulva, meg zöld a víz és indított szülésem lesz. 38 hetesen.

nekem inkább véres nyákom volt reggel pisilés után. ez volt a nyákdugóm. tehát nyílt a méhszájam.

szerintem menjél be hogy megnyugodj hogy nincsen semmi baj. jobb félni mint megijedni. én megnézetném magam egy dokival.

sok sikert és könnyű szülést naked.

egy 6 hetes kisbaba anyukája

2008. júl. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!