Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 39 hetes kismama vagyok,...

39 hetes kismama vagyok, bármikor szülhetek már. Ha a nyákdugó távozik az milyen, honnan tudom hogy az és akkor indulni kell a kórházba ha az távozik?

Figyelt kérdés
Mert ma reggelre pici folyásom volt, és hirtelen azt hittem magzatvíz folyás, de nem jött azóta több. Hüvelyi folyás sűrűbb szülés előtt azt olvastam

2013. szept. 16. 11:34
 1/4 anonim ***** válasza:
A nyákdugó az ilyen kicsit véres vagy rózsaszínes kocsonyás állagú. Én egyik reggel elmentem wcre és arra lettem figyelmes hogy valami "plottyant" na az volt a nyákdugó.. Nem feltétlen kell kórházba menni azonnal mert lehet, hogy csak rá 1 hétre szülsz de az is lehet hogy már másnap, érzed majd a fájásokat. Nekem egy hétfői nap ment el és kedd délután szültem.. Könnyű szülést kívánok!
2013. szept. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kiírt napon ment el a nyákdugóm, majd utána 5 napon keresztül még minden nap egy kis darab. Nem mentem vele azonnal kórházba. 40+6 hetesen szültem, magzatvízelfolyással indult (pont a kórházban voltunk nst-n). A sűrű, bő folyás nálam is jelen volt szülés előtt, mondta a doki, hogy ez normális. A szervezet tisztítja magát, és a "kiutat" fertőtleníti a babának, azt mondta.
2013. szept. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
oké, köszi szépen
2013. szept. 16. 14:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem az első gyereknél szülés elött kb 14-16 órával távozott a nyákdugó,másodiknál kijött az eleje szülés elött 11 órával a többi pedig szülés elött 3 órával,akkor már bent voltam a kórházban 5 perces fájásokkal!Erre amúgy ne alapozz,mert az kijöhet akár 2 héttel elöbb,de akár a szülőszobán is a magzatvízzel! 5 perces erős hasgörcsöknél indulj el,ami olyan lesz mint a menstruációs görcs!10 percesekkel még ne indulj el,ha csak nem folyt el a víz,mert akkor lehet hogy hazaküldenek!
2013. szept. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!