Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nyákdugó? 36 hetes kismama!

Nyákdugó? 36 hetes kismama!

Figyelt kérdés
Sziasztok!Tegnap este együtt voltam a férjemmel!Hajnal 3-kor kimentem a mosdóba és kiskörömnyi véres valami folyt ki belőlem!Bocsi,hogy így írom le!:)Azóta pici rózsaszínes folyásom van!Nagyon minimális!Baj lehet vagy csak a nyákdugó?Várom a tapasztalatokat!Holnap megyek dokihoz!:)Köszönöm a válaszokat!36 hetes kismama
2010. máj. 31. 08:47
 1/5 anonim ***** válasza:

tuti a nyákdugó egy része. Nekem is pont így volt

együtt létre rá 2-3 napra maga a dugó is elment. Az tényleg olyan mint egy dugó és kemény. 37 hetes voltam és 42 hét végén indították a szülést. Magától meg sem indult volna még egy jó darabig

2010. máj. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
:) nem soká itt az idő.Nekem is így kezdődött.
2010. máj. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is a nyákdugó lesz az. Nekem néha kocsonyás, néha meg folyás-takony (bocs) állagú, és barnás-pirosas, szóval véres. Nekem tegnap este óta távozgat.

40 hetes km

u.i.: szülés előtt 1-2 héttel is távozhat, tehát ne parázz ezen! De a babád már fejlett, úgyhogy ezen se aggódj! :)

2010. máj. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Köszönöm a válaszokat!Megnyugodtam!Azóta már nincs semmi,még csak rózsaszínes folyós se!Holnap megírom,hogy mit mondott a doki!:):)
2010. máj. 31. 13:49
 5/5 A kérdező kommentje:
sziasztok!Voltam a dokinál!Tényleg a nyákdugó volt és C2100 a méhszájam!Mivel 2.baba így azt mondta a dokim,hogy mostmár figyeljek magamra,mert ebből bármikor baba lehet!Szombaton újra megvizsgál,hogy hogy alakulok!:)Azt mondta,hogy azért még 1 hetet bírjak ki!:):)
2010. jún. 1. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!