Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Más is járt úgy, hogy szülés...

Más is járt úgy, hogy szülés utáni első mensinél, szokatlan darabok jöttek még ki belőle? Ez még a tisztulási folyamat?

Figyelt kérdés
2 hónapja szültem és ma reggel megijedtem amikor észrevettem. Nagyon nehezen is jött meg, kb 3 napja szenvedek vele, de ez normális?
2009. febr. 11. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, előfordul h nem tisztult ki teljesen szülsé után.

Nyilván nem tenyérnyi darabokról hanem foszlányokról van szó és nem fáj a hasad sem ugye?

Akkor menj el dokihoz!

Ha nem akkor nincs gond, nekem is volt ilyen.

2009. febr. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Nem számítottam rá, hogy még ilyenkor is van tisztulás.
2009. febr. 11. 13:25
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagyobb darabok voltak a szülés utáni elsőnél, ez normális bizonyos keretek között, de ezt nyilván meg tudod ítélni. Maga a tisztulás nem azt jelenti, hogy ezek a darabok a szülés bennünk voltak, hanem a nyálkahártyának és az egész méhnek idő kell,amíg annyira regenerálódik, hogy visszatérjen az eredeti állapotba. Ilyenkor még nem egyenletes a nyálkahártya, azért fordul elő darabos vérzés. Minden jót!
2009. febr. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szülés óta (bocs)
2009. febr. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De ha ezek nem vérdarabok voltak, hanem valami fehéres?
2009. febr. 11. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!