Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Origó C1-es nyelvvizsgáról,...

Origó C1-es nyelvvizsgáról, tapasztalatok? (Ekkor megyek:2011. 09.10. Nyíregyházára. )

Figyelt kérdés

Mennyire tartják be a vizsgáztatók a szóbelin a témalistát?

Magyar nyelvű szöveg összefoglalása idegen nyelven --->Ez mit takar? Milyen nehéz a magnó? Nagyon nehéz a fordítás? Minden tapasztalat érdekel. Aki tud kérem segítsen, hogy amikor megvolt akkor én is tudjak másnak segíteni.:)


2011. júl. 2. 20:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

szia. nyelvet nem írtál. németen voltam és meg is lett. a szóbeli 74,az írásbeli 71 százalékkal.

a magnó nevetségesen könnyű volt,a magyar szöveg fordítása volt a legnehezebb sztem.sok sikert.

a szóbelin van egy magyar szöveg amit össze kell foglalni idegen nyelven...hááát na az nehéz volt.de bőven meglett a szóbeli is.majd nyögsz vmit ott,a többi részénél pedig felhúzod.

2011. júl. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Jaj tényleg, bocsánat:S

Angol:D

Köszi a választ!

2011. júl. 2. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!