Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Jelezheti ez már a szülés...

Jelezheti ez már a szülés közeledtét, vagy csak erős jósló volt?

Figyelt kérdés

Tegnap este feküdtem az oldalamon. Amikor átfordultam (gurultam) a hátamra olyan erős fájdalom, görcs lett a hasamban, hogy sem megmozdulni, sem megszólalni nem tudtam. Ahogy odatettem a kezem éreztem, hogy a köldököm feletti és melletti rész keményedett be, alul szinte puha volt (bár lehet nem is tudtam rendesen koncentrálni). Ez már szerintetek jelezheti azt, hogy közeleg a szülés vagy csak egy ennyire (de tényleg borzasztóan) erős jósló volt?

38+2 hetes vagyok másod fokban érett lepénnyel és egyébként szinte folyamatosan keményedek, olyan két napja, főleg akkor persze, amikor többet sétálok.


2009. nov. 6. 08:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nekem is kb 38-tól voltak ezek ajelek,nekem a lepény III-IV fokozatban volt,és 40+2 napra szültem.de tudom milyen,mikor a gyomromba kuporodott a lányom,még enni se tudta asztalnál,mert nem tudtam a tányér fölé hajolni.Szép babavárást,és könnyű szülést kivánok!
2009. nov. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem illeszkedik be a baba a szülő csatornába és az is lehet, hogy már el kezdtél nyílni szépen lassan. Ha így van ahogy gondolom akkor valószínű gyorsabb szülésed lesz az átlagnál, mert már előnyben leszel ha valamennyit nyílik a méhszáj.

Könnyű szülést! :)

2009. nov. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor ez már jó jel, ha jól értem! Mostmár számolom a perceket, pedig tudom, hogy még akár két hetem is lehet, sőt...!! Köszönöm a válaszaitokat!!!!
2009. nov. 6. 09:46
 4/4 anonim ***** válasza:
ELSŐ VOK,én is nyitva voltam bő ujjnyira ezen a héten,és tulléptem a 40 hetet.majdnem 2 ujjnyi volt,mikor szülni mentem,és burokrepesztés után jött 3 fájás,a negyediknél a toló,aztán fej,és baba.9 napja szültem,gyorsan,Neked is ezt kivánom!!!:)
2009. nov. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!