Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akiknek fájó visszerek jelente...

Akiknek fájó visszerek jelentek meg a szeméremtestén terhesség alatt, nem volt probléma a kitolás közben?

Figyelt kérdés
Második baba lesz. A 14. héten kezdtem el érezni olyan fura húzó fájdalmat odalent, mint amikor nagyon megvan és vérbőség alakul ki. Általában akkor fáj nagyon, ha ülés után felkelek. Ha sétálok, akkor múlik. Időnként viszont annyira begörcsöl, hogy hiába fekszem vele, semmi. Ráadásul aranyerem is van, kínszenvedés minden wc-re menés. Még a pisilés is fáj. Most a 28. hétben vagyok. Az orvosom Venorutont írt fel, de sajnos nem érzek változást, lehet csak arra jó, hogy ne legyen rosszabb. Sokszor úgy érzem ott lent, mint az első szülés után. Nem annyira erősen, de hasonlóan fáj, mintha nemrég szültem volna. Szóval félek a kitolástól ezért nagyon. Császárt nem akarok, csak ha a doki mondja. Valaki volt hasonló helyzetben?
2013. szept. 26. 11:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha elmulik szülés előtt oké,de ha nem múlik ell akkor fájdalmas lenne kitolás
2013. okt. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!