Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen pózban vajúdtatok,...

Milyen pózban vajúdtatok, illetve szültetek?

Figyelt kérdés

Szülésznőm azt mondta nem fogok feküdni, majd megkeressük azt a pózt ami a legjobb. Érdekelne, hogy nektek mi vált be! Előre is köszönöm a válaszokat!

36 heteskismami


2009. nov. 6. 23:08
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
de érdekes :) lehet hülye kérdés, de honnan tudtad, hogy vajúdsz?
2009. nov. 12. 00:05
 22/23 A kérdező kommentje:

rosszul kérdeztem, írtad is, hogy nem vajúdtál, honnan tudtad, hogy szülsz?

Tényleg nagyon érdekesnek tartom, ilyet még nem is hallottam

2009. nov. 12. 00:08
 23/23 anonim ***** válasza:

:) Valahogy furcsa érzésem volt. Nem találtam a helyem, a baba pedig nyomta "kifelé" magát. Feszült nagyon a csontom. A saját orvosom is megdöbbent, mint ahogy az osztályon is bepánikoltak.

Azt mondják azért volt, mert hiányzott az a hormontermelődésem ami előidézi a vajúdást és a tejtermelést is serkenti. Tehát tejem sem volt, tápszeres a baba. (Azt már nem akarom leírni milyen megalázó volt ahogy a csecsemősök, védőnő, gyerekorvos bántak velem, mert nem volt tej)

2009. nov. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!