Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült valaki úgy Németországba...

Szült valaki úgy Németországban, hogy nem beszélt németül vagy csak nagyon keveset?

Figyelt kérdés
2013. szept. 26. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Igaz,hogy nem ugyanaz,de nálunk egy kínai nő szült,egyáltalán nem tudott magyarul,de simán ,gond nélkül megszületett a babája!
2013. szept. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen. Nem volt semmi probléma,bár én azért megértettem magam németül
2013. szept. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

elözö vagyok. bár a legviccesebb volt,mikor mondta a doki hogy mindjárt jön az Einlauf miatt,én pedig mosolyogva : oh,danke,danke...

hát utólag már tudom miért nézett rám a doki olyan furán... Tanultam egy új szót

BEÖNTÈS :D :D :D

2013. szept. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

A szülést le fogják bonyolítani, azzal nem lesz gond. Talán te fogod majd inkább kényelmetlenül és elveszettnek érezni magad, amikor nem érted, hogy mi zajlik körülötted vagy mit akarnak töled. De ök ettöl függetlenül tudni fogják mi a dolguk.

Èn No.-ban dolgozom ápolónöként, nem nögyógyászaton, és szoktak lenni betegeink, akik egy szót nem beszélnek németül vagy angolul, föleg arabok, van, hogy hívnak minket, próbálja elmutogatni, hogy mit akar, de ha nem értjük, sajnos nem tudunk mit tenni, mint feladni, és elhagyni a szobát...

Talán ott tud veled lenni valaki, aki beszél kicsit? Nagy segítség lenne.

2013. szept. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

en berlinben egeszsegügyben dolgozom. Rengeteg hülyet (!) hoznak be, akik makognak az ellätäs elött, alatt, utan.


A sajat es a gyermeked eleteben javaslom, hogy legyen veled valaki, aki a fontos orvosi közleseket es eszreveteleket, komplikäcionäl a javaslatokat le tudja forditani. Hogy hoznäl meg eletre szolo döntest egy komplikäcio eseten, ha nem erted, mit mondanak?

2013. okt. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
* erdekeben
2013. okt. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tudok németül, de nem folyékonyan.
2013. okt. 4. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!