Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Meddig éreztétek a gerincérzés...

Meddig éreztétek a gerincérzéstelenítés helyét császározás után? Lehetséges, hogy még egy hónap után is érzem a fájdalmat?

Figyelt kérdés
2009. nov. 7. 11:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Időnként (főleg időváltozáskor)évekkel utána is éreztem néha.(fájni soha nem fájt, csak érzem a szúrás helyét) Hat éves a fiam, de tavaly illetve tavaly előtt is volt egy ilyen érzéstelenítésem. Így mostanában gőzöm sincs, hogy melyik érzéstelenítés helyét érzem.
2009. nov. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nem éreztem soha. A hátam ugyan nagyon fáj, de az a melleimtől van, ha televannak tejcivel, maga a szúrás helye soha nem fájt.

2009. nov. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nekem nem a hátam fájt illetve nem a szúrás helye, hanem a fejem de az iszonyatosan, lehet mindenkinek másra érzékeny a szervezete....
2009. nov. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
5 hete császároztak, eddig egyszer sem éreztem a gerincérzéstelenítés helyét. Még a hátam sem fáj. Remélem így marad. Én spinális érzéstelenítést kaptam, lehet ezért?
2009. nov. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
egy évig lehet ilyen tünet, én egy párszor meg is szédültem, és hányingerem is volt, ez is betudható annak, nem volt nagyin kellemetlen, jövő kedden magint így szülök császárral, sajnos nincs más csak ez vagy az altatás, úgyhogy nekem megéri.
2009. nov. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én már nem érzem de egy hónappal utána még éreztem meg az injekciók(méhösszehúzó)helyét is.Most már csak a seb érzékeny az időre.7 és fél hós kislány anyukája
2009. nov. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
5 hónapja szültem spinális érzéstelenítéssel és én is szoktam néha érezni a szúrás helyét. Éppen most is érzem. :S
2009. nov. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
5 hónapja szültem, de a gerincérzéstelenítés helyét még soha nem éreztem, se a kórházban és azóta sem.
2009. nov. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem lassan 4 hónapja, hogy szültem, de eddig csak 1x éreztem, hogy fáj ott ahová kaptam az érzéstelítőt, de akkor nehezet emeltem és annak tudtam be a fájdalmat. De van egy ismerősöm aki EDA-t kapott és minden időváltozáskor fáj neki. Sajna ez ezzel jár, de van aki megússza, nem vagyunk egyformák.

2009. nov. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Több, mint 6 hónapja szültem és még mindíg fáj, zsibbad, salyog utálatos egy érzés:-(
2009. nov. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!