Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülésnél miért kötik bele a...

Szülésnél miért kötik bele a lábunkat "zsákba"?

Figyelt kérdés
A mai napig nem tudom mi célt szolgál. Amikor felkell rakni a lábat a tartóba utána bekötötték zsákszarű valamibe. Akkor éppen nem azzal voltam elfoglalva hogy megkérdezzem.
2009. nov. 10. 06:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Nem tudom....Èn harisnyát (lábfejtöl térdig) kaptam,de az a trombózis elkerülése miatt......De utána azt le is vették .

Még ilyet nem is hallottam.

Hol szültél??

2009. nov. 10. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
21%
Hogy ne rugd pofán az orvost.
2009. nov. 10. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Én császáros voltam spinális érzéstelenítéssel, és én is kaptam 1-1 zöld zsákot a lábaimra. Bár akkor jól esett mert nagyon hideg volt. De hogy miért azt nem tudom. (SOTE II.)
2009. nov. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
???Na ezt most hallom elöször.Én nem kaptam semmit a làbamra.És eröm se lett volna a dokit arcon rugni,nem akrobatàztam.Szerintem akik kapjàk nem emiatt kapjàk.
2009. nov. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Egészségügyi, hiigéniás okokból szükséges a zöld zsák,ha arra gondolsz.
2009. nov. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Én is kaptam, ugyanolyan előírás, mint a műtősruha meg a többi. Higiéniai védelem.
2009. nov. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
7 éve a péterffybe nekem is raktak,2 hete a bajcsyba nem.szerintem is higiénia,mert ugye saját zoknit levetetik velünk.pl a bajcsyba fel se rakják a lábat,nekem kellett felhuzni a térdem.én toltam a szülésznőt.
2009. nov. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
7:30-as válaszoló vagyok. Nekem mondták, hogy vegyek fel zokni, sőt, télen még vastag sízoknit is javasolnak mert hideg van a műtőben, legalábbis a császárosoknak. A természetes szülésről nincs tapasztalatom. Minden esetre most már tudom hogy a higiénia miatt adják a zöld zsákot. :)
2009. nov. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Hát még én se hallottam ilyenről. Rajtam zokni volt.
2009. nov. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
nálunk Kisvárdán is huznak zsákot még soha nem gondolkodtam miért de engem is érdekelne!Jó kérdés!
2009. nov. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!