Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi történik a kismamával...

Mi történik a kismamával szülés után? Mert ahogy kibujik a baba mindenki azzal van elfoglalva de szegény anyuka csak ott fekszik?

Figyelt kérdés
2011. febr. 7. 15:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%

Ha volt gátvágás vagy szanaszét repedtél akkor összevarrnak, engem átvittek egy megfigyelőbe, ott kellett két órát feküdni, majd zuhanyzás és irány a kórterem.


Mégis, ki a fene mondta neked, hogy az anyukával nem foglalkoznak???

2011. febr. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem mindenki van a babával elfoglalva. Csak a csecsemős nővér.

A nőgyógyász orvos, és a szülésznő veled fog foglalkozni, megnézi a méhedet, hogy nem maradt-e bent a méhlepényből darab, ill. összevarr, ha kell. Utána a szülésznő megtörölget.

Jó esetben közben a babád már vissza is kapod a melledre.

2011. febr. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Adri baba ***** válasza:
100%

Kinyomod a méhlepényt és összevarnak.utána 2 órát pihensz.

Én nem sajnáltam magam velem is foglalkoztak.

2011. febr. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%

Gondolom te még szülőszoba közelében sem voltál soha, mert elég érdekes elképzeléseid vannak a dologról. Nem mindenki azzal van elfoglalva.

Ha kibújik a baba a csecsemősök veszik át, nem a fél személyzet tutujgatja.

A szülésznő és ha van a szülészorvos is, ugyanúgy az anyukával foglalkozik. Meg kell vizsgálni, össze kell varrni (ha szükséges) és sok sok tanáccsal kell ellátni, nem beszélve a szülést követő 2 óráról amit kötelezően a szülőszobán tölt az anyuka, hogy megfigyeljék stb stb.

2011. febr. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
A másik verzió:császár után a szülésznő elviszi a babát,téged összevarrnak,az orvos,műtősegéd,anesztes továbbra is veled van.Nekem visszahozták a babát pár percre,míg engem férceltek,utána megkapta apa.Utána együtt voltunk a kórteremben.
2011. febr. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, csak szerettem volna tudni, hogy mi fog majd rám várni!
2011. febr. 7. 16:02
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Így van, még annyi, hogy a két óra alatt a pihenőben velem volt a férjem és a baba is, nagyon klassz volt, csak néztük...
2011. febr. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Tök jo, gratula nektek!:)
2011. febr. 7. 16:28
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek jó tapasztalatai voltak... hát nekem nem. Reggel negyed 8ra lett meg a babám és fél12 kor kerültem le az osztályra a szülőágyról. Volt pedig fogadott dokim, szülésznőm is. A szülésnél minden ok volt.Mindig azzal jöttek, hogy nincs betegtologató, aki segít lemenni. Teljesen kimeredtem. Végül magam akartam felkelni, de akkor már rosszul voltam :( Bocsánat, nem akartalak elrémiszteni.
2011. febr. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy leirtad a tapasztalatod,és sajnálom, hogy rossz emlékeid vannak:(
2011. febr. 8. 09:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!