Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Gondoltatok arra szülés...

Gondoltatok arra szülés közben, "istenem, most tuti meghalok"?

Figyelt kérdés
A fájdalomtól gondolom.
2009. nov. 11. 21:36
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

ilyesztó= ijesztő

bocs

2009. nov. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
én ráborultam az ágyra vajúdás közben és csak annyit tudtam nyöszörögni: Segítsenek mert meghalok....
2009. nov. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Én simán szültem,de a vajudásnál is mondtam,hogy ezt nem birom ki mindjárt meghalok!A kitolás nem fájt annyira ráadásul gyorsan a 3-ik nyomásra kint volt a kisfiam. Most már szép emlék! 13 HÓS KISFIÚ ANYUKÁJA
2009. nov. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Szia!

Engem is császároztak. Túlhordás miatt megindították a szülést 23.-án reggel 7-kor és 25.-én 10:53-kor emelték ki a babót. Számold ki, hogy hány órát vajúdtam! Már tényleg azt hittem ott maradok. De megérte:) Olyan büszke voltam a kisfiamra, Ő volt a legszebb gyerek a kórházban, de azóta sincs párja, gyönyörű, megérte szenvedni érte! :)

2009. nov. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Arra nem hogy most tuti meghalok, de ara igen,hogy teljesen szét fogok szakadni a hátam közepétől a hasam közepéig! :-))
2009. nov. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Én azt hittem, hogy ott maradok az ágyon, pedig összesen fél órát vajúdtam, fájdalomcsillapítás nélkül szültem, mert már hiába adtak volna bármit is, az utolsó 5 fájás volt a legkeményebb, elmondani nem lehet azt a fájdalmat. Bevallom az első két fájásnál úgy ordítottam, hogy kint a folyosón hallotta a párom. De amikor kibújt a kis lurkó akkor már minden fájdalmam elszállt:) a doki mondta is, hogy maradjak amíg összevarr, de az már nem érdekelt, utána nem volt semmi bajom, saját lábamon távoztam a szülő szobából.


2 hónapos kisfiú anyukája

2009. nov. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

EGy pillanatra sem.

Arra inkább, hogy nem gondoltam volna, hogy valamit ennyire lehet nyomni...

De egyáltalán nem akartam meghalni...

2009. nov. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Igen, tény, hogy baromira tud fájni. Az elsőnél ki is estek részletek, a tolófájás baromira fájt, de az is hihetetlen, hogy utánna, hogy kijön a baba és már nem fáj semmi és ez nem csak átvitt értelemben, max amikor elkezdenek varrni :):):). A másodiknál a fájásoknál arra gondoltam "normális vagyok, hogy ezt újra bevállaltam???" viszont tolófájást egyáltalán nem éreztem, csak írtóra nyomnom kellett, de nem fájt úgy, mint az elsőnél.
2009. nov. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat lányok! Ezek szerint azért szinte mindenkinek vannak/voltak hasonló gondolatai szülés közben. Tényleg nem adják őket ingyen, meg kell szenvedni rendesen. Annyira irigylem azokat akik nem érzik a fájásokat! Hogy lehet az? Nem is értem...

Én is szeretnék még babát és szerintem és is azt fogom mondani vajúdás közben mint az utolsó válaszoló, hogy normális vagyok, hogy ezt még egyszer bevállaltam? De idővel elhalványul, igaz? Már én is csak arra emlékszem, hogy annyira fájt, hogy egyszerűen épp ésszel felfogni nem lehet. De nem tudom felidézni vagyis nem tudom már olyan komolyan venni. Biztosan értitek. Remélem a második könnyebb lesz már csak azért is mert az ember már jobban fel tud rá készülni. Az elsőnél csak azt hittem, hogy fel vagyok készülve de mint kiderült, lövésem sem volt az egészről. Ezt csak az tudja aki már végig csinálta.

Még egyszer köszi a sok választ!

2009. nov. 13. 10:32
 20/20 anonim ***** válasza:

Reggel hétre mentünk be 5 percesekkel a kórházba (de már előtte való este voltak rendszertelen fájásaim)2 centire voltam kitágulva és este 11-kor még mindig csak 3 centi voltam de akkor már csillagokat láttam a fájdalomtól mert előtte 3 órával burkot repesztettek és így 3 órát úgy vajúdtam h összeértek a fájásaim.Szóval az alatt a 3 óra alatt sokszor gondoltam h meghalok.11 órakor epidurált kaptam ami szerencsére használt.És másnap reggel 7:50-re lett meg a kicsi.Szóval epidurál nélkül nem bírtam volna ki az orvosok szerint(Kanadába szültem itt szinte mindenki így szül).

4,5 hónapos a kisfiam és megérte érte szenvedni.

2009. nov. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!