Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Akiknek van fogadott...

Kismamák! Akiknek van fogadott orvosuk, megkérdeztétek előre, hogy mennyiért vállalja el a szülés levezetését? Vagy adtatok amennyit gondoltatok?

Figyelt kérdés
2009. máj. 23. 18:21
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem jobb, ha rákérdezel. a legtöbb orvos megmondja kerek perec, mennyiért szül:-) ha azt mondja hogy amennyit gondolsz, akkor érdemes érdeklődni, hogy mások mennyit adtak neki.
2009. máj. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem az első dokim nem mondott semmit,szó sem esett ilyesmiről és úgy is állt hozzánk ahogy észrevettük a férjemmel.Elmentünk egy másikhoz aki kerek-perec megmondta az anyagi feltételeket.Ez nekünk megfelelt és maradtunk nála.Nagyon aranyos és nem érzem magam kellemetlenül hogyha megyek hozzá és nem adok pénzt,mivel a kiszabott összeget három részletben kérte.Azt gondolom nem kevés,de kibírható.Nálad hogy van/volt ez?

2009. máj. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia. Én megkérdeztem, mondott egy árat, a magánrendelésének a 10szeresét szokta kérni. Inkább kérdezz rá. Max azt mondja hogy adj amennyit gondolsz.

Jó hétvégét kívánok!

2009. máj. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
én amikor megfogadtam, akkor rá is kérdeztem, ő megmondta hogy mennyi, és kész. szerintem az a legegyszerűbb ha rákérdezel.
2009. máj. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én nem kérdeztem meg a tarifát. A vizitekre alkalmanként 5 ezret szoktam adni és a szülés után 50-60 ezret gondoltam. A szülésznőnek is szeretnénk adni, ha rendes lesz.

Ennyit tudunk kinyögni.

Egyébként a dokimmal egy kórházban dolgozok.

2009. máj. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha tőlem a 10-szeresét kérné, az dúrva lenne. Nekem a havi UH+vizsgálat 9-10.000 Ft. Én nem fogok rákérdezni, érdeklődök, ki mennyit adott neki.De max 50.000-et szánok rá. Így is nagyon gázos
2009. máj. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia

En mar evek ota egy orvoshoz jartam,de ahogy kiderult,h babat varok En rakerdeztem kerek perec,mondott egy eleg huzos arat,de mivel nekem fontos volt,h O legyen az orvosom osszeszedtuk a penzt ami nem volt konnyu feladat.De nem bantam meg az biztos.

Viszont szerintem erdemes szulesznot is fogadni,h van ra lehetoseg,mert igazabol O az aki a legtobbet segit.

Boldog babavarast kivanok

2009. máj. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
18:34-es vagyok. Nála egy magánrendelés 7000 Ft körül van, így a szülés is 70.000 Ft lesz. Én nem járok a magánrendelésére (így nincs havi kiadás rá), ahova én járok hozzá ott nem kell neki fizetni (munkahely által biztosított!) és a SOTE II-n dolgozik még, ott fogok szülni.
2009. máj. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem minden hónapban 9000 a magánrendelés.Elég sokat ott hagyunk nála, én nem kérdezek, adok neki max 30000, annál többet nem vagyok hajlandó, hisz, jóformán csak a végén van ott, mikor születik a baba, és amikor összevarr.Többet nem adok, ha több lenne a tarifa, akkor nem hívnám a szülésre, szülnék ügyeletesnél.
2009. máj. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az én dokimnál 5000 egy vizsgálat. Amikor megkérdeztem elvállalna-e és ha igen mennyiért, azt mondta hogy természetesen igen, de ő nem szokott árat mondani. Hát 50000 lesz a max. amit adok, de ha ne adj' Isten nem lennék vele megelégedve, kevesebbet adunk.
2009. máj. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!